Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bevállaljak egy ilyen hajszínt...

Bevállaljak egy ilyen hajszínt? Hogy illene hozzám?

Figyelt kérdés

ilyen most, de már vállig ér bőven, és gesztenye barna-a képen sötétbarnára volt festve.-

[link]


és ilyenre szeretném: [link]

vagy ilyenre: [link]


mit gondoltok?


2011. okt. 5. 16:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
szerintem nyugodtan, a szőke mindig lágyítja az arcot.
2011. okt. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem jól állna,de így is nagyon cuki vagy :D
2011. okt. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Jó de egy kis smink mindig jól jön.

nagy munka lesz és blansolás után + a kívánt hajszín felkenése!


A blansolás egy olyan világosító technika, mellyel akár 7 árnyalatot is világosíthatunk a hajon. Ezt a hatást hajfestéssel nem lehet elérni, ezért van szükség a blansolásra.


Száraz, nem megmosott hajon végezzük a teljes hajhosszon a szőkítést. A kívánt színhez mérten kikeverjük a megfelelő szőkítő készítményt és ecset segítségével felvisszük először a hajhosszra, majd a hajvégre. Ha már majdnem elértük a megfelelő színmélységet, akkor felvisszük a hajtőre. Mivel nincs konkrét hatóidő, ezért folyamatosan figyeljük a hajszínt, majd a megfelelő színmélység elérésekor alaposan leöblítjük és gyengén megmossuk. Ezt követően átszárítjuk, majd a kívánt színre befestjük, hogy egységes színű legyen mindenhol a vendég frizurája. Végül a vendég kérésének megfelelően megszárítjuk a haját.

Szolgáltatás igénybevételének célja:


A blansolás célja a haj színének kivilágosítása a teljes hajhosszon.


Azoknak ajánljuk a blansolást, akik szeretnének világosabb hajat maguknak. Pl.: Sötétbarnából világos barnát, világos barnából szőkét, vagy feketéből világos barnát.

2011. okt. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ezt otthon is meglehet csinálni?
2011. okt. 5. 17:04
 5/11 anonim ***** válasza:
ha van aki megcsinálja neked akkor meg, de jobban jársz ha elmész fodrászhoz.
2011. okt. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én eddig maximum 3500-at fizettem festésért, de elment szülni a fodrászom és nem merek máshoz menni. mennyiért csinálják meg? nem akarok erre annyit költeni, úgy se tart sokáig, spórolok vele, ha itthon megcsinálom.
2011. okt. 5. 18:11
 7/11 anonim ***** válasza:
a szőkítésre rá kell szánni az árat mert könnyen sárga lesz a szőkített haj. kérdezz meg egy fodrászt hogy mennyibe fájna.
2011. okt. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem jól állna.

De! Könyörgök, a szemöldöködet is szőkítsd ki kicsit... ése NE rajzolj helyette egy csíkot..

2011. okt. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
mindig a hajam színéhez "színeztem" a szemöldököm is. nem szeretem ha elüt.
2011. okt. 5. 19:31
 10/11 anonim ***** válasza:

a szemöldököd inkább bízd kozmetikusra 500ft kb.Úgy látom nem maradt már szemöldök véged.Ne te csináld házilag a hajadat se mert nem lesz olyan hatású és foltos lesz! Keress

ízléses fodrászt .Olyan fodrászhoz keress akinek gusztusos a frizurája mert talán az jól dolgozik van ízlése.

2011. okt. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!