Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek narancsbőr ellen?...

Mit tegyek narancsbőr ellen? Mennyi idő után látszik változás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

narancs bőrős a combom és s fenekem és szeretném ha eltünne! mind1 milyen módszerrel, csak az a lényeg, h eltünjön! és minél hamarabb!

Köszi


2011. okt. 5. 18:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%
19.42 attól még h sovány vagy, lehetsz zsíros! Bocs de tényleg, ha izom lenne a zsírszövetek helyén, nem lennél narancsbőrös. Most ezt ne vedd kritikának mert nekem is van :D Ez csak simán tény
2011. okt. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
köszi:) akk a futás az jó rá?!:)))
2011. okt. 6. 19:09
 13/17 anonim ***** válasza:
74%
Persze az is jó, minden jó, ami izmosít és zsírt éget meg a többi taktika is! Sok sikert!
2011. okt. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Még a body builder csajoknak is van zsír a fenekén, ha nem lenne, nem tudnának ülni :D Minden lánynak kell legalább 22%nyi zsír a testén, különben nem lenne mi fenntartsa a menstruációt. De nem is a zsíron van a hangsúly, nem ott alakul ki a narancsbőr, hanem a felszíni kötőszövetben. Amikor anorexiás voltam a klinikán volt egy lány, akinek már nem volt menstruációja, gyakorlatilag tényleg csak a csontjai látszottak, meg max. 1 cm izom (nagyon tragikus látvány volt), és az ő combja is narancsbőröm volt, mert nem a zsírtól függ.
2011. okt. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
ma 19:18 akk mitől függ?? miért alakult ki? iszok rendesen... oks a mozgás kevés van... de akk mitől van?
2011. okt. 6. 21:32
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban helytelen táplálkozás, kevés folyadék, kevés mozgás (ami nem zsírégetésre kell, hanem mert könnyebb a felhalmozódott káros anyagokat eltávolítani, hiszen azzal az érrendszer is dolgozik), és sajnos genetika is.
2011. okt. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

iszok eleget, enni rendesen eszem, mert mekis kaják meg mittodénmit, házi kosztot, nem zsirosan, néha diéta anyáék miatt:)

genetika: anyának nincsen! mamának nincsen... csak én vagyok ilyen selejtXD

akk futok minél többet amennyit csak tudok!:)))

2011. okt. 7. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!