Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az is narancsbőr ha alaphelyze...

Az is narancsbőr ha alaphelyzetbe feszes a popsim, csak ha összeszorítom lesz trottyos? Mert én annak megfelelően kezelem de nincs változás .

Figyelt kérdés
16 éves , normál testalkatú lány vagyok és nagyon zavar hogyha befeszítem a fenekem előjönnek a kis gödrök. Meg ha mondjuk sétálok úgy is bizonyos helyzetbe. Használok rá krémet, sok folyadékot iszom, minden nap két órát mozgok,egészségesen táplálkozok és mégse tűnnek el..Tipp, mi javíthatna,vagy hogy mi ez egyáltalán? Köszönöm
2010. aug. 24. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:

pl.:

[link]

2010. aug. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
reszeld le
2010. aug. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet:) Olvastam már róla,és próbáltam is csak parlagfű allergiás vagyok és nekem a dinnye mivel ugyanazt az allergén anyagot tartalmazza, ilyen allergiás rohamot vált ki :(
2010. aug. 24. 19:06
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
mindennap hogy mozogsz 2 órát? ki a hűtőig és vissza?
2010. aug. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Futok, nyáron úszok is emellett kiegészítőnek a Balatonban . Mindemellett kétszer futottam már le a félmaratont,szóval tényleg komolyan veszem, szüleim szeretnék ha elmennék atlétának de én csak hobbiból szeretem csinálni ,hogy formába legyek, és hogy levezessem a feszültséget. És azok a csunya gödrök nem tudnsk eltűnni:(
2010. aug. 24. 19:17
 6/7 anonim ***** válasza:
kerékpár a megoldás
2010. aug. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Félmaraton, az klassz, gratulálok! Én is szoktam ilyeneket futni, és máris lelki rokonságot érzek veled. Nem kell erőltetni, a futás nagyon jó hobbi, a hosszútávfutás meg éppen nem a gyerekek sportja, félmaratonokon meg maratonokon még felnőtt fejjel is tudsz fejlődni. A gödröcskéknek nem kell akkora jelentőséget tulajdonítani, de azért írtam róluk valamit privátban, hátha hasznát látod.
2010. aug. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!