Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhosszabítást akarok magamna...

Hajhosszabítást akarok magamnak. Milyet érdemes felrakni? Bov. Lent.

Figyelt kérdés
Találtam egy fodrászt és azt mondta hogy európai haj 45 cm es 40000 ft .Varással meg hőillesztéssel rakja fel.Azt mondta hogy a hőillesztéses jobb.Dehát nem fáj az ha alszik az ember azok a kis "bogyók".Nem olyan dus a hajam az nem baj?Mindent irjatok le.Köszönöm.
2011. okt. 5. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem volt hőillesztéssel...nos...nem zavaro, jol mutat...a legtermészetesebb hatása van...de!!!! a fél hajam eltünt..töböl letört...remélhetőleg a hajhagymáim nem mentek tönkre nagyon...mivel..leszedésnél ha a speciális leszedő folyadékot használod, az nagyon káros, tönkrevágja a hajat...ezért nem ezt tettük...de igy is totál gázos volt, mert igy is letört a fele...én nem ajánlom...főleg ha kevesebb a hajad....meg úgy jobban kilátszik az illesztés, bár ez könnyen orvosolhato, nem feltünö...a varrásrol sokat nem tudok mondani, csak amit hallottam....azt most tervezem megcsináltatni...hőillesztésről jot nem hallottam...legalábbis azzal kapcsban, amit a hajaddal müvel...de én álmomba se gondoltam volna, hogy a fél hajam el fog tünni:(:(:(

23L

2011. okt. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
felejtsétek már el ezt a hőillesztést. kihullik az egész hajad. am meg jól átb*sztak már bocs, 45 cm-es hajért óránként 10 ezerért dolgozott neked :D
2013. máj. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!