Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek helyes döntés lenne?

Szerintetek helyes döntés lenne?

Figyelt kérdés

Le szeretném vágatni a hajamat, mivel a mostani nagyon tré. Olyan, mint ezeknek az újonnan, anyuci-apuci feneke alól szalajtott divatemó fiúké. És mivel a hajam alapból egyenesebb fajta, ezért azt hiszik, hogy vasalom is.



Ilyenre gondoltam: [link]


Szerintetek ez alapból, egy jó frizura? Javasolhattok mást is, szívesen várom a véleményeket. Köcce.


2011. okt. 5. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:

sztem tök jól néz ki ez a haj, csak jól kell h álljon :) (mármint h olyan arcformád legyen, amin jól áll)

16/L

2011. okt. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szépen a válaszod, még valamit szeretnék tőletek kérdezni: a fodrásztól az ilyen fajta frizurát hogy kérjem? Esetleg vigyek róla képet?
2011. okt. 5. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha pont ilyet akarsz akkor vigyél róla képet... ha csak hasonlót akkor mondd azt, hogy valami rövid tépett frizura kellene.
2011. okt. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos hogy vidd a képet. És mond neki ne hagyományosan vágja fönt le egyenesen a tincseket! Hegyezze ki,tépje is száll tépéssel!JÓ HAJ ÉS VAGÁNY SZEXI
2011. okt. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
körbe kb. 1 cm hosszú, nem rövid gépelt .teteje kb. 3-4 cm kihegyezve
2011. okt. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nagyon bejövős a frizura,de kell hozzáillő arcforma,mert pl magas homlokhoz,vagy kerekebb fejhez annyira nem illik szerintem
2011. okt. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szvsz jó az "emós" haj :D Alapból csak azt mondanám jónak. Nekem ez jön be és kész, én már csak ilyen elb.szott vagyok.

Ez volt a kérdés, én válaszoltam :)

2011. okt. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!