Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a helyes döntés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés, járjak valakivel vagy nem?

Figyelt kérdés
16L vagyok még nem jártam senkivel , nem is ált szándékomba ,pedig lett volna esélyem ha akartam volna.Tetszik egy 20 éves fiu , de avval nem járnák , mert sok olyan dolog van ami a járásunk ellen szól.Csak aza baj hogy ha egy fiu tetszik , akkor se járnák vele mert ez a 20 éves jobban tetszik , de azt se akarom , h járok egy szimpatikus fiuval , de közbe meg más iránt jobban vonzódok .Meg mid ez melett akárkivel is járnák , félek , h miylen lesz , h mit csináljak , meg h mit szól h nem jártam senkivel , már manapság 13 évesek is járnak.
2011. okt. 2. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem tudsz járni, csináltass műlábat, ne a párkapcsolati gondjaidon idegeskedj.
2011. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Túl sokat elmélkedsz, inkább tépj be.
2011. okt. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És? Valaki 20 évesen se járt még senkivel. Azért ne járj senkivel se, mert nem érzed azt hogy összejönnél vele. Akkor inkább várj. Legalább tudsz koncentrálni a tanulásra vagy sportolhatsz addig is:)
2011. okt. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

aranyos vagy, de könnyebb a helyzeted lányként


én fiúként még 21 évesen sem jártam senkivel, pedig nem vagyok egy bányarém, sőt sokak szerint helyes vagyok, csak hát nem vagyok egy talpig kretén nagyszájú mindenkit szétpüfülök legény, így hát marad a marokmarcsi

2011. okt. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is azt gondolom hogy azt köll csinálnom ami jól esik , csak érdelöl más véleménye.Mert eddig is azt csináltam ami jól eset, jótanuló vagyok ,mindig is sportoltam, nem járok szórakozóhelyekre , nem rugokbe stb , és akkor azt mondják rám hogy streber , a testvérem meg azt modja hogy elmulik a "legszebb éveim" és nem is szórakozok , meg unalmas az életem . Hát akkor már nemtudok , mit gondolni , hogy nekem van rosz fölfogásom vagy mi ? Nekem igy jó , csak aztveszem észre h mindenki rajtam kívül másképp gondolkodik.
2011. okt. 2. 20:32
 6/8 life is beautiful ***** válasza:

járnák=járnék


egyébként én is így érzem, persze nekem tenni is kéne vmit hogy összejöjjön, de attól félek a ha összejönne, attól még hogy nagyon tetszik a csaj(kívülről), nem feltétlen tartanám szimpatikusnak, ha már jobban kiismertem

2011. okt. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te vagy az, Lilla? =D
2011. okt. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok Lilla :)
2011. okt. 2. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!