Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan változhatnék külsőleg?...

Hogyan változhatnék külsőleg? (lent)

Figyelt kérdés

Utálom magam!!!

Utálom, hogy pattanásos az arcom és nagyon zsíros, persze használok alapozót, púdert de az egy idő után látszik h zsíros, utálom a hajam, az orrom, azt hogy néhány lány mellett egy senkinek érzem magam és ezek a lányok megkapják azokat a fiúkat akiket én szeretek, akibe halálosan szerelmes vagyok azt a fiút egy tökéletes lány megkapja. Utálom hogy világos nagyon a bőröm, nagy a homlokom, nem szeretem az arcformám és az öltözködésem is egy nulla. Ha tudtok megoldást a gondjaimra légyszíves segítsetek. Ne mondjátok azt, hogy fogadjam el magam, mert a mai napig el is fogadtam magam, amíg meg nem láttam, hogy a fiú aki tetszik egy nálam sokkal szebb lánnyal jár.


2011. okt. 6. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Zsíros pattanásos bőrre való kozmetikumokat használj, és púderalapozót, fodrász, sok fashion site nézegetése és egy pszichológus.

Ha magadtól nem megy akkor segítség kell, mert a felén nem tudsz változtatni, csak elfogadni.

2011. okt. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igazából néha gondban vagyok azzal, hogy mi is áll jól nekem, van amikor eltalálom és van hogy nem. A zsíros, pattanásos bőrömre már sokmindent kipróbáltam, most 2 napja kezdtem el használni a Garnier Pure Extra Brushert, manhattan mattító alapozót használok nem túl nagy sikerrel, a hajammal csak annyi a gondom h nem akar megnőni én meg utálom így, és télleg teljes mértékben elfogadtam magam amíg meg nem láttam azt a lányt akivel most jár a fiú, akivel én már csókolóztam is egyébként...

Tudnál termékeket ajánlani nekem a problémáimra?

2011. okt. 6. 19:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha kiraknál magadról egy képet (bármilyent)akkor tudnánk orvosolni ezt a problémát :D:D
2011. okt. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A bőrödre azt mondanám, hogy menj bőrgyógyászhoz, sokkal jobb dolgokat tudnak felírni, mint a drogériás termékek, és ha magisztrális még olcsóbb is.

Én az AVONból az ásványi anyagokkal dúsított púderalapozót használtam, nagyon szépen matította az arcom, nem fénylett át és ecsettel gyorsan is lehetett felvinni.

A net meg tele külöböző cikkekkel, hogy is öltözz az alakodhoz, itt is van pár ilyen:

[link]

Amúgy: Most lehet ellenkezni, meg persze fáj, de lesz másik is...

2011. okt. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
gondolom valami olyat müvelsz a hajaddal ami miatt nem akar nöni.. nem vasalod véletlen?.. mert ha ilyeneket csinàlsz akkor ne csodàlkozz, olyan nincs, hogy csak úgy nem nö a haj, mint ahogy azon se kéne csodàlkozni, hogy zsíros, pattanàsos böröd van, miközbe megfullad az alapozó alatt...
2011. okt. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Menj el egy bőrgyógyázhoz, mert ő jobban tudna ebben segíreni. Mellözd a pudert és az ilyen vackokat.Ne nagyon sminkeld magad, a fiúk jóbban szeretik ha egy lánynak természetes a bőre. :)Barátnődet hívd el magaddal és kérd meg hogy segítsen neked hogy mi áll jól és mi nem. írj nyugodtan prvit :) és remélem hogy tudtam segíteni!!
2011. okt. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem változnod kell!

Kívül és belül is.

Megpróbálom összefoglalni, hogy én mit tettem annak idején, hogy ez sikerüljön, meg, hogy most miket használok arcra, hajra stb. De első sorban belül kell megváltoznod:


Külső:

Először is ha nem sportolsz, akkor éppen itt az ideje. Nagyon jó alakformálás az aktív sport, nagyon egészséges, és nagyon jót tesz a bőrödnek is. Ráadásul nagyon jó ismerkedni, barátkozni, és pörögni.

Táplálkozz egészségesen, semmi meki és egyéb rossz kaja. Szintén arra jó, hogy jó közérzetet ad, jobb lesz a hangulatod, fittebb leszel.

Igyál nagyon sok vizet, nagyon jót tesz a hajnak és a bőrnek.

A pattanásos zsíros bőrödre: amit ajánlani tudok, és magam is most kezdtem el használni, nagyon jó: [link]

Hajra: ahhoz hogy gyorsan nőjön a hajad és ne töredezzen pl, sok folyadékot kell innod. Aztán próbálj meg áttérni natúr cuccokra, bio samponokra ha megteheted. Csodát tesznek a hajjal. Soha ne vasald, és csak akkor hajszárítózz ha hideg van. Soha ne festesd. Használj kókuszolajat hetente egyszer hajpakolásnak 2-3 órára hajmosás előtt, gyönyörű, csillogó hajad lesz tőle. És szerintem próbálhtasz valami szépségvitamint is (bár persze jobb, ha rendesen viszed be a vitaminokat!) pl dm das gesunde plus vagy sörélsztő kapszula

Arcforma: találd meg a megfelelő frizurát. ha szépen megnő a gondos ápolástól a hajad, akkor ha kerek az arcod, egyenletes hosszú hajad legyen, ha pedig hosszúkás az arcod és nagy a homlokod, akkor vágass frufrut és hullámosítsd a hajad fonással pl

Világos bőr: sose bánd, nem a szoli cicákra buknak a pasik, ha ki tudod hazsnálni öltözködéssel és valami szolid sminkkel (bár szerintem sminkelni is felesleges, pláne ha zsíros a bőröd, ne piszkáld inkább!) akkor gyönyörű a fehér porcelán bőr

Öltözködés: nem kell semmi extra ruhákat hordanod, sokszor járjátok a boltokat barátnőiddel, így mndig tudjátok figyelni az akciókat, hol mi mennyibe kerül, mi a divat épp :) nagyon jó program, és szépen ki lehet tapasztalni mi állj jól neked pl, mi meg a bőrödhöz, az egyéniségedhez

nekem pl a tally weijl a kedvencem


Belső:

Ez a fontosabb, sokkal fontosabb mint a külső!

Ahogy belül érzed magad, úgy látnak mások kívülről. Ez így van. Nekem is volt egy jó pár éves korszakom, mikor összetörtem egy srác miatt, rossz kedvű voltam, csúnyának tartottam magam, amíg a srác barátnője csodaszép volt... és így észre se vettek a srácok... szürke egér lettem

de ez tilos!

MUSZÁJ megszeretned magad, hogy megmutasd, hogy milyen is vagy valójában... legyél mindig vidám, ez nagyon nagyon nagyon fontos, nevess nagyon sokat, minden apróságnak tudj örülni, társaságban is, legyél kicsit dinka, különleges, plusz, mint a többiek :)

és pörögj! :)

és sugározni fog rólad, vonzani fogod az embereket, tele leszel energiával

hidd el, én rengeteget változtam 16-20 éves korom között... megérte...

2011. okt. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ. Azért nem akartam képet kirakni mert már máskor is raktam ki és azt mondták, hogy nincs velem gond, csak pl a hajam színén változtassak. Ha valaki kéri akkor küldök priviben képet.

Nem festem, nem vasalom a hajam, van, hogy fonással hullámosítom vagy csak úgy hagyom ahogy megszáradt..nem szoktam szárítani. Szóval nem értem, hogy miért nem nő.

A bőrgyógyászhoz akartam már menni..csak a kórház a csőd szélén van és sztrájkolnak az orvosok...barátnőmnek pl azt mondták h majd elmúlik magától.

Smink nélkül biztos, hogy nem megyek ki az útra mert úgy ocsmány vagyok és akkor csak elriasztanám a fiút. Igazából én úgy akarok kinézni, mint amit ti nem tanácsoltatok, vagyis mint a szolis, beképzelt, nagyképű lányok csak persze belsőre nem változnék, maradnék ugyanolyan kedves.

Jahj még a manna szappannal kapcsolatban, hogy én is használtam elég sokáig és talán kicsit jobb lett de elmúlni nem múlt el a pattanás.

2011. okt. 7. 18:01
 9/9 A kérdező kommentje:

Én soha nem leszek ilyen szép, mint ezek a lányok:

[link]

[link]

És a barátnője:

[link]

[link]

Olyan gyönyörű és én is ilyen szeretnék lenni mint ők.

Ha képet akartok rólam akkor csak annyit kérek, hogy a keresztneveteket írjátok le nekem mert nagyon nem szeretném, ha valamelyik ismerősöm meglátná.

2011. okt. 7. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!