Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Wella pro series repair...

A Wella pro series repair sampon, balzsam milyen?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A balzsamot próbáltam csak, szerintem nagyon jó. :)
2011. okt. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is csak a balzsamot próbáltam. Nekem is bevált
2011. okt. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ilyen sampont használok, nagyon jó!
2011. okt. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Ment a plusz :)

Egyébként tényleg jobb, mint a glisskur, garnier, nivea... stb?

2011. okt. 8. 17:49
 5/7 anonim válasza:

Én most kezdtem el használni a balzsamot,de nekem eddig nagyon bevált.Ki szeretném próbálni a sampont is.Nekem hátközépig érő egyenes hajam volt..levágattam aztán nagyon rossz lett.össze vissza állt,se egyenes se göndör nem volt.Elkezdtem vasalni,jól tönkretettem..Rengeteg balzsamot hajápolót stb-t próbáltam ki.A hajvasalást már abbahagytam.Kipróbáltam gliss kur balzsamokat,golf balzsamot,pantene-t,stb és egyik sem volt túl hatásos..Nemrég megvettem ezt a wellásat és messze ez a legjobb.Könnyen fésülhető,puha a hajam,és hajszárítás nélkül is EGYENES:)szóval szerintem nagyon szuper,csak ajánlani tudom:)


16/L

2011. okt. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mondjuk úgy tudnám a többihez hasonlítani, hogy olyan lesz a balzsamtól a hajad, mintha másik márkából a pakolást használtad volna.
2011. okt. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na nekem ennyire nem vált be,mint ahogy az előttem szólók irják. Nekem csalódás volt. Olyan semmilyen. Én a sampon és balzsamot is megvettem. Semmit nem regenerál a hajon. Csak addig érezni a hatást,amig rajta van a balzsam . Amikor lemosom és megszáritom nem sok különbséget érzek . Többet nem veszem meg. Maradok a Fructisnal,az nagyon jól regenerálja a hajamat.
2011. okt. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!