Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Neocapil minoxidiles oldalttal...

Neocapil minoxidiles oldalttal (férfi hajhullás ellen) tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ér valamit? Azt használom 5 napja (term még nincs hatása), de várhatok?
2011. okt. 7. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Van, az hogy szárít de piszokul és ömlött miatta a hajam 1000-rel! :(( ha fiatalabb vagy akkor a női aminexil ampullát ajánlanám abba vitaminok is vannak! ha idősebb vagy akkor 5%-os minox amit patikába kell megvenni nekem erős fejfájást csinált és le kellett tennem, azóta csak finasteridet (proscart) használok felezve, az jó! nőtt jó pár hajszálam igaz lassan de biztosan javul.
2011. okt. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

23 vagyok amúgy :) Egyébként azt észrevettem h kicsit szárazabb a hajam tőle, de nekem ez alatt az egy hét alatt pozitív a tapasztalatom. Szinte nem is hullik a hajam. Előtte ha megfogtam már volt 5-6 hajszál az ujjaim között, de most nem. Remélem nőni is elkezd ahol ritkább (nem feltűnő még szerencsére).

Amiket ajánlottál milyen árban vannak?

2011. okt. 10. 17:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Vichy Dercos aminexil hajhullás ellen női kb. 10Ez de ez jobb a női! a minoxidil 5% pl. kb. szintén egy 10-es, a minoxokkal az a baj hogy egy idő után hatástalan mind szval ismét hullani fog ez is neked most hogy jó csak átmeneti állapot sajna pár hó vagy 1-2 év és megint fog hullani, finát amit írtam (proscar) hajhullásos fórumokon találsz kb. 8-9Ez/1 doboz receptre nem ír doki sajna pedig jó lenne mert tényleg használ.
2011. okt. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én annyit nem tudok kifizetni érte.
2011. okt. 11. 18:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Ami jó az pénzben van, de ha kihull a hajad az se egy életveszély :) sok kopasz ember van.
2011. okt. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyik se garancia, és ahogy a tapasztalatok mutatják, csodát még egyik se tett. Max lelassítja a folyamatot.
2011. okt. 12. 14:19
 7/7 anonim válasza:
Jobban jársz kirklanddal, nézz körül a jofogáson vagy olx-en. 5%-os oldattal eléggé sok ember elégedett!
2014. máj. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!