Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok egyszerű gyorsan...

Ajánlanátok egyszerű gyorsan elkészíthető hétköznapi frizurát?

Figyelt kérdés
Olyat ami max 10 perc alatt kész van.
2011. okt. 7. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen hosszú, milyen vastag a hajad, milyen a stílusod? Ezek mind-mind kérdés.


Én ha sietek, akkor hajgumival egy laza kontyot csinálok (amit általában amúgy fürdéshez szoktam, de mostanában sokan hordják így), ez kb. 10 másodperc, ki se kell fésülni a hajat hozzá. Vagy ha van egy percem, akkor kifésülöm és egy hosszú hajtűvel feltűzöm. Ehhez persze tudni kell a technikát is, és áll alá kell érjen mindenhol a haj.

Vagy egyszerű copf, fonás, kibontott haj egy hajpánttal (ha jó a frizurád és szépen beáll)...

2011. okt. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hátközépig érő egyenes szőkés barna hajam van,a stílusom elegáns,nőies.
2011. okt. 8. 10:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ha nincs időm, egyszerűen csak megtekerem (fésülés nélkül), vízszintesen bele egy hosszú hajtűt és kész. A legtöbb ember azt hiszi, egy óráig tartott hajformázóval belőni :-PPP
2011. okt. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hajpánt. Esetleg az első tincset elcsatolod oldalra egy hullámcsattal, amin akár valami virág is lehet, mostanság annak divatja van. (Bár szerintem már nem valami egyedi.)

Hátul megfogom a hajamat, összetekerem, és egy elég nagy csattal fölcsatolom.

[link]

Ha az első tincseket kihagyod ilyen hatást kelthetsz (bocsi hogy róla találtam pont képet :D)

[link]

2011. okt. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!