Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most akkor hogy kezdjek bele?

Most akkor hogy kezdjek bele?

Figyelt kérdés

16/L vagyok. Lehet, hogy nem egészen jó a kategória, akkor előre is bocsánat.:)

Ugye a szépség relatív. De vannak olyan emberek, akikre ha ránézünk a többség azt mondja, hogy szép, vannak akiket a kisugárzásuk és a belsejük szépít meg.

Rám sosem mondta senki, hogy szép. Ha mondjuk megemlítem, hogy nem érzem szépnek magam, mondják, hogy ugyan már, meg, hogy buta vagyok, de úgy nem szokták maguktól mondani.

EGyik barátnőm meg is mondta, hogy ne haragudjak de szerinte nem vagyok szép. A hajam miatt(amit nagyon szeretek)régen piszkáltak, így lerombolták az önbizalmamat. Most azon vagyok, hogy ezt szépen visszaépítsem, de hogyan? Mert ugye ne törődjünk mások véleményével, de ha valakire mondják, hogy szép, akkor vagy azért nem mert tényleg nem az, vagy mert nem sugározza kifele.


2011. okt. 7. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el fodrászhoz, csináltass valami szuper hajat, sminkeld ki magad, vegyél fel valami olyan ruhát amiben szexinek érzed magad, és gondold azt magadban hogy "szexi vagy és hogy jól nézel ki"! És ezt is fogod sugározni a környezetednek, meglátod sikered lesz! :) Hajrá!!!!!!4
2011. okt. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) És iskolába van valami ötleted/ötletetek?:)
2011. okt. 7. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:
suliba, csináltass valami jó hajat, vegyél fel egy jó fekete, vagy farmer nadrágot, egy blúz vagy ing és egy kis smink simán jó lesz! Tehát ne azt lássák amit eddig változz át, változtasd meg a külsőd! Le lesznek nyűgözve tőled! :)
2011. okt. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
[link] a smink ami a képen van az még suliba is bátran viselhető!
2011. okt. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2011. okt. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!