Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek bele a (duci-)...

Hogy kezdjek bele a (duci-) modellkedésbe? (többi lent)

Figyelt kérdés
Duci vagyok, évek óta... nem tudok ellene mit tenni. Viszont rengeteg embertől hallottam, (és próbálnak meggyőzni) hogy az arcom nagyon nagyon szép, és hiába vagyok duci szívesen cserélnének velem! Önbizalomhiányban szenvedek, szóval ez biztosan igaz, mert nem vagyok egoista hogy ilyet mondjak... :) Ez az őrült ötlet jutott eszembe, hogy modellként kipróbálnám magam... de azt sem tudom hogy kezdjek bele, vagy hogy megy ez az egész... valaki tudna nekem segíteni? Kiskorú vagyok...ez nagy akadály?
2011. márc. 18. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
ez most komoly? ducikat nem vesznek fel :)
2011. márc. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

azért nem úgy van az...igen is vannak duci modellek is:) sajna nem tudom, hogy működik ez az egész...kiskorúként biztosan szülői beleegyezés kell meg ilyenek...és amire felhívnám a figyelmedet, hogy nagyon vigyázz, hogy hová mész el modellkedni, és mennyit fizetsz érte, mert sok a kamu cég, pl. kérnek vmennyi összeget, és semmit nem adnak érte...portfóliót is szoktak csináltatni azok, akik elküldik a fotóikat az ügynökségekhez, talán ezzel lehetne kezdeni, de tényleg csak megbízható cégekhez szabad menni:)

remélem segítettem:)

2011. márc. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy? Mert azt remélem tudod, hogy a ducimodellek is csak 173-4 centinél magasabb lányok lehetnek.
2011. márc. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak 167 cm... :/
2011. márc. 19. 13:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbálkozz itt:

[link]

2011. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

katalógusmodell lehet alacsonyabb is. én is feltettem egyszer anno itt egy kérdést, hogy szép-e az arcom, mert mindenki azt monda...40 válaszból 39 igen volt:) csak nekem is, az alakom:S meg én még alacsonyabb, csak 160cm vagyok


linkelj egy képet:)


amúgy duci modellekkel foglalkozók:

[link]

[link]

[link]


de googleba rengeteget találsz

2011. márc. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. márc. 21. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!