Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Buta kérdés, de igaz vagy sem?

Buta kérdés, de igaz vagy sem?

Figyelt kérdés

16/L vagyok. Ugye a legtöbbjünk fején van "forgó". Ott a hajnál ahol ilye körkörösen vagy hogyan nő.:D Már nem tudom, hogy honnan, de én úgy hallottam, hogy elvileg a hajat azon az oldalon kell elválasztani, ahol a forgó van, mert ugye a haj úgy szokta meg a növést vagy már nem tudom:D EZ igaz?

A másik kérdésem, hogy eddig mindig bal oldalt volt elválasztva a hajam. Így képeken csúnyának láttam magamat, a tükörben viszont szépnek(ugye ott "ellentétesen" látom). Aztán kipróbáltam most, hogy a másik oldalon, azaz a jobb oldalon választom el, így viszont a tükörbe látom magam csúnyának, képeken meg szépnek. Tudom, hogy buta kérdés, de félek ha pl másik oldalt választom el a hajam kinevetnek, hogy hogy nézek ki vagy ilyesmi. Lehet, hogy csak én látom szépnek, mert ugye a töbieknek eleve szembetűnne, mert ez nem megszokott. Szerintetek butaság ezt gondolnom?

Bocsi, ha buta kérdés, csak ez érdekelne.:)


2011. okt. 8. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem linkelj képet a hajadról arcodat kisatírozva !!!

de amúgy nem butaság én is pont így vagyok ahogy te! de nekem nem kényelmes a másik oldalra átcsapva hordani a hajamat.AMúgy nekem jobb oldalt van elválasztva a hajam.:D

2011. okt. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Képet nem tudok linkelni, de nagyon dús, vastagszálú hajam van.:D

Igen, nekem is kényelmetlen, ezért gondoltam arra, hogy hozzászoktatom:D És neked első válaszoló jobb oldalt van a "forgód"?:D

2011. okt. 8. 17:08
 3/5 anonim ***** válasza:

A második kérdésre: Szerintem kérdezz meg valakit (mondjuk egy barátnődet) szerinte bal vagy jobb oldalon mutat jobban a választék, melyik előnyösebb. Ha ugye a tükör szerint nem tudsz dönteni... :)

Amugy meg nem buta a kérdés. Én is mindig jobb oldalra fésülöm át a választékot, bal oldalon nekem vhogy vicesen mutat. Szóval, más is foglalkozik ilyennel... :)

17/L

2011. okt. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Képet nem tudok linkelni, de nagyon dús, vastagszálú hajam van.:D

Igen, nekem is kényelmetlen, ezért gondoltam arra, hogy hozzászoktatom:D És neked első válaszoló jobb oldalt van a "forgód"?:D

2011. okt. 8. 17:09
 5/5 A kérdező kommentje:

Kétszer küldte el a válaszom:S

Bocsi :D

Második válaszoló, köszi:) Lehet az lesz, csak ugye nem tudok senkit áthívni, mert nem lehet:(

De lehet suliba majd szünetbe gyorsan a mosdóba letesztelem, vagy passz:D VAgy úgy megyek suliba, csak nem nevet ki mindenki:D

2011. okt. 8. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!