Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Elég buta kérdés de...

Lányok! Elég buta kérdés de kíváncsi vagyok van hogy elmegy mellettem egy lány és érzem hogy kellemes lágy illata van nem parfüm hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Én is jó illatú akarok lenni valahogy nem megy semmilyen az illatom. Valami testápoló vagy miaz?
2010. aug. 18. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Öh... válaszolnék de asszem nem bírná el a nyomdafesték lol
2010. aug. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
honnan tudod h nem parfüm?:)vagy az volt vagy tusfürdő és olyan a bőre h érezni lehet neki sokáig vagy testápoló.lehet neked nem ilyen a bőröd
2010. aug. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Piciregica ***** válasza:
Lehet,hogy parfüm,de szerintem inkább testpermet.
2010. aug. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok mindennel el lehet érni. Parfüm, testpermet, az öblítőnek is lehet erős, de kellemes illata. Testápoló, esetleg a frissen mosott haj is illatozhat intenzíven, tusfürdő... Ezek jutnak eszembe.
2010. aug. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igaz az is amit az előzőek írtak, de az is lehet hogy neked is van "saját" illatod csak te nem érzed. pl én sem érzem a saját illatom, és nagyon csodálkoztam amikor egyszer valaki aztmondta hogy olyan jó szappanillatom van :D amikor én nem éreztem semmit. szóval kérdezd meg egy jó barátnőd, hogy biztos nincs-e neked is ;)
2010. aug. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy neked is jó illatdod van, csak te nem érzed.Nem tudsz elmenni magad mellett :)
2010. aug. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hajlakk esetleg, mióta rövid a hajam, csak azzal tudom beállítani, és nagyon jó illata van.
2010. aug. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!