Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem tudom, megcsináljam, vagy...

Nem tudom, megcsináljam, vagy ne? ( bocsi kicsit hosszú, de ez nekem nagyon fontos )

Figyelt kérdés

Nagyon elegem van a hajamból. középhosszú barna hajam van, viszont nagyon kevés és vékonyszálú. Nap 24 órájában ezzel problémázom. Állandóan lehúzza a súlya miatt, és lelapul, kicsit göndör a vége fele, de az semmi, és olyan ápolatlannak néz ki. Naponta mosok hajat, mivel régen volt egy balesetem, de előtte is már másnap zsíros volt, így rákényszerültem a mindennapi hajmosásra.

Próbáltam:

-hajhabbal, egy idő után már nem is megemeli, hanem össze tapasztja azt a kevés hajamat is.

-mindenféle balzsamot, pakolást. nem segített

- ricinus olajat, tejást, ecetet.

- varga hajcseppeket is használtam, kicsit dúsabb lett tőle. de egyáltalán nem észrevehető a változás.

- régebben sokat vasaltam de annak már egy éve

- próbáltam hogy reggelente az alsó hajszálaimat hajgöndörítővel kicsit meg push-up ozom, de az sem használ.



Majd nagyon megtetszett ez a dauer. Utánanéztem, sok jót és rosszat is olvastam róla. Egy fodrásszal elbeszélgettem a problémámról, és azt mondta, hogy a kevés hajúaknak találták ki alapból a dauert. Én otthon megcsináltam alufóliával betekertem kis tincsekbe a hajamat, majd megszárítottam és kibontottam. Dauer hatása volt és a mostani haj tömegemnek szinte 5x ösét éreztem. Tudom ez lehetetlen, de akkor is így volt.

Félek, ha megcsinálnám a dauert hozzászoknék. Vagy azt a kevés hajamat is megroncsolná

A fodrász akivel beszéltem, ha nem merem elsőre a végleges dauert, próbáljam meg a hab dauert, az kijön a hajból 2 hónap után, nem roncsol anniyra, és utána el tudom dönteni kell e nekem a végleges. Az ár nekem nem számít, tényleg nagyon elegem van belőle.

Rövidre meg nem akarom levágatni, mert nem olyan az arcformám, hogy megengedhessem magamnak.

Viszont mindenkinek az áll jól, aminek születik. Mert nekem túl csontos az arcformám, nagyon szögletes. és most egyenes hajamvan kicsit hullámos. És az tompítja a vonásaimat. Viszont ha bedaueroltatom, nem tudom mire számítsak. Nekem nagyon tetszett mikor megcsináltam alufóliával. De félek, hogy a dauer nem így állna.

Ilyes fajta hajat néztem ki magamnak:


[link]


it jobb alsó : [link]


[link]


Mit tegyek?


2011. okt. 8. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szép frizura mindegyik, ha ennyire szükséged van rà, akkor csinàltasd meg. En egyedül nem mernék kisérletezni.
2011. okt. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mehet a dauer, de csak akkor, ha rendesen ápolod mellette a hajad! Pakolások, hajvégápoló, balzsam, szérumok, stb.
2011. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A dauerolt hajat ápolni kell megfelelően.

Én inkább nem használnám, és legfőképp azért, mert én meg sokkal több rosszat hallottam róla.

Tudod mit ajánlok? A hennát. Persze vörösre fest, ha bevállalod, de szép , természetes színt ad a hajnak.

Nekem vastagabb szálú lett tőle a hajam, és kevésbé töredezik, erős hajszálaim lettek. És szép fénye is van.

Antalvali.com (bionom shopból) lehet rendelni eredetit. Ott nézegess szét, ha érdekel. Ja és ráadásul ez természetes módszer :) mert a henna az gyógynövény.

2011. okt. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonló okok miatt dueroltattam be a hajam februárban. Nagyot fogsz csalódni, én is nagyot csalódtam. Ugyanolyan kezelhetetlen volt.
2011. okt. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!