Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 1 év alatt kb. mennyit nő a...

1 év alatt kb. mennyit nő a haj? Persze időnként a végéből kicsit vágva van, hogy ne töredezzen! Van valami természetes szer, amivel segíthetném a haj növekedését?

Figyelt kérdés

Most kb. a lapockámig ér a hajam, de lépcsőzetes, így a hajam felső része kb. a fülem aljáig ér. Már unom, hogy ilyen a hajam, szeretnék váltani. Ennél még csak rövidebb hajam volt és most szeretnék szép hosszú hajat.

A tervem az, hogy megnövesztem, majd utána úgy akarom levágatni, hogy ne lépcsőzetes legyen, csak simán ritkított és persze maradjon legalább félhosszú a hajam.


Már tűkön ülve várom, hogy mikor lesz szép hosszú a hajam, szinte minden hajmosás után nézem, hogy mekkora. Szárítani nem szoktam, mert nem lehet rendesen beszárítani, ezért hajmosás után átvasalom a hajam (mármint egy tincset egyszer, és legközelebb a következő hajmosás után vasalom ki). Tudom, hogy káros, de valamit muszáj csinálni, mert ha nem vasalom ki úgy nézek ki, mint egy oroszlán. Ráadásul eddig még egy fodrász sem tudta normálisan beszárítani, szóval nem én vagyok a béna.


Pakolást, spray-s balzsamot és hajvégápolót is használok.

A kérdésem, hogy milyen gyorsan nő kb. a haj? És tehetek-e valamit azért, hogy gyorsabban nőjön a hajam?

16/L


2011. okt. 16. 16:58
 1/9 anonim válasza:
48%
a haj havonta kb. 1 cm-t nő, ha töredezik a hajvéged akkor az az 1 cm le is fog törni a végéből. sokféle szépségvitamin van amik a hajnövekedést serkentik. pl :Biovanne, Revalid, Hair Clinic ... és a ricinusolaj. olvass utána
2011. okt. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Azért már az kicsit beteges hogy minden hajmosás után nézed nőtt-e a hajad:D
2011. okt. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Tudom, hogy nem teljesen normális, ráadásul hajmosás után nem is a valódi hosszát látom, mert ilyenkor kicsit göndör, kicsit kócos, olyan torzonborz. De hát ez van, akkor is úgy érzem, hogy meg kell néznem mekkora a hajam.. :D

2011. okt. 17. 19:21
 4/9 anonim válasza:
Nekem a fodrászom vágta le borzalmasan rövidre, és most szenvedek. A nap 12 órájában, amikor nem a szobámban vagyok akkor sapka van rajtam :| Engem is érdekelnének ezek a dolgok :D Főleg ami elősegíti a növekedését..
2013. márc. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én most bánfi hajszeszt használok, mert ez gyógynövényes készítmény, tehát biztos, hogy jó és serkenti a hajhagymák vérellátását, ezáltal hozzájárul a haj növekedéséhez és csökkenti a hajhullás mértékét. Elvileg 3-4 hónap után látható, hogy mennyit nő a haj tőle, ezért erről nem tudok még véleményt alkotni, mert csak 1 hónapja használom. Viszont azt már észrevettem, hogy sokkal több a babahajam. Régen is volt babahajam, ami nagyon idegesített, ha kontyot csináltam magamnak, de a múlt héten, amikor megláttam a konty elkészítése után, hogy mennyi babahajam van, kivételesen örültem neki. Pedig szanaszét állt, de hullámcsatokkal elcsatoltam és kész.


Szóval ha több babahajam lett tőle, gondolom a növekedésére is pozitív hatással lesz. :D

2013. márc. 2. 08:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia!:) Milyen most a hajad??:)
2013. szept. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Röviiid. :)


Elég sokáig kitartottam a hajnövesztés mellett és nem is bántam meg. Amikor használtam a bánfit sokat nőtt a hajam és dús volt, de drasztikus változásra vágytam és levágattam a hajam tarkómig. :D

2013. szept. 13. 20:26
 8/9 anonim válasza:
Húh és nem bántad meg?
2013. okt. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez gondolom genetika is meg minden. Nekep pl. Vàllig èrőre nőtt, tök fiús rövidről. XD
2016. ápr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!