Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan csináljak az egyenes...

Hogyan csináljak az egyenes hajamból hullámosat? Olyan praktikák kellenének, amiker otthon is megtudnék csinálni.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is egyenes a hajam és én ilyenkor azt szoktam csinálni,hogy este,amikor hajat mosok,akkor nedvesen hagyom a hajam és befonom kicsi tincsekbe!

Úgy alszol és reggelre hullámos lesz!

Üdv!

2009. ápr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb ha hajsütőd van, vagy vékony hajvasalód, azokkal szép hullámaid lehetnek, és sokáig megmaradnak. lehet kapni hajhabot, waxot, ami hullámosít, hátránya általában, hogy elég hamar bezsírosodik a haj, csomós lesz, de egy, max két napig jól néz ki. nekem héha bejön, ha lófarkat kötök, és felcsavarom, kontyszerűen, és rögzítem, egy este alatt, ha jól csináltad reggelre szép lesz. aztán még vannak a nagy méretű hajcsavarók, attól függ milyen hosszú a hajad, és ha elég dús és hosszú, kérj meg valakit, hogy fonja be parketta-fonással, egy éjszaka alatt szép hullámos lesz, sztem ez a legegyszerűbb.
2009. ápr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
nem fésüld ki :)
2009. ápr. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%
jáj, a m nem fontos..:D
2009. ápr. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
vagy fogsz egy zsebkendőt kinyitod félbevágod hosszába majd harmonika szerűen összehajtod és egy tincset rátekersz,,fontos!hogy alulról felfelé haladva majd a fejtetőnél megkötöd,,
2009. ápr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni szivacsos hajcsavarókat fillérekért. Szerintem jobb mint a hajsütők, mert nem teszi tönkre a hajadat.
2009. ápr. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!