Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom ezt a "kontyot"...

Hogyan tudom ezt a "kontyot" elkészíteni, amit mostanában mindenki hord?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan mi a neve, ha tudjátok lécci írjátok le.


Hosszú szőkésbarna hajam van. Úgy szeretném felkontyozni, hogy néhány szál kilógjon.


Úgy ahogy ezen a képen: [link]


Képeket és videókat is linkelhettek. Köszönöm. :D


2011. okt. 21. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

az az igazság, hogy nem is igazán konty, csak simán hajgumival körbetekerik, szóval mintha felakarnád kötni lófarokba, de az utolsó tekerésnél alágömbölyíted a hajad, hát remélem jól elmagyaráztam.

A szálakat itt ott kihúzogatod..ennyi

2011. okt. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen értem. De az a baj, hogy ugye nekem hátközépig érő hajam van és nagyon hosszan lelóg..:/
2011. okt. 21. 16:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

hát tekerd jobban alá, (így nagyobb kontyod lesz) és nem lóg le annyira hosszan...

vagy vágass a hajadból, de ezért nem hiszem hogy megérné

2011. okt. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is hosszú hajam van, én úgy csinálom, hogy készítek egy copfot, majd csinálok egy kis hurkot, és a maradék hajat köré tekerem, majd egy újabb hajgumival lerögzítem. De úgy is lehet, ahogy az elsô írta,a maradékot szintén körbetekered és letüzöd vagy gumizod. Remélem érthetô. :)
2011. okt. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Messy bun néven keress rá youtube-on.
2011. okt. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :D Így már sikerülni fog. És nyilván ezért én sem szeretnék a hajamból vágatni. :)
2011. okt. 21. 16:40
 7/10 anonim ***** válasza:

zoknival vagy ilyen konty izével is meglehet csináni (nem udom hogy hívják :D)


itt egy videó:

http://www.youtube.com/watch?v=I13J7ArHTkM

2011. okt. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Figyu! Én mindig így hordom a hajam! Egyszerű:

Lófarokba fogoda hajad, aztén a lófarkat megcsavarod, és a gumi köré tekered, és lefogod. Hogy ne legyen szoros, étfogod a kezeddel, kicsit megrázod. Aztán a kontybol és az arcod környékéről kihúzogatsz pár szál hajat. 5 perc alatt megvan, és télen, nyáron divatos. Feltéve, ha télen nem nyomja össze a sapka.

Nincs ennek a kontynak külön neve. Ja de igen:

LAZA, vagy HANYAG KONTY!

REmélem segitettem! :) Ezt bármilyen hosszú hajból meg tudod csinálni. Nekem régen hosszú volt a hajam. Úgy is remek lett!

2012. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
bocsi, előző vagyok. Kimaradt egy lépés: Átfogod a hajad, és kicsit megrázod, MAJD HAJGUMIVAL KÖRBETEKERED! aztán kihúzogatod azt a pár szál hajat, amit mondtam
2012. júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
.
2014. dec. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!