Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? :S félek hogy...

Mit csináljak? :S félek hogy rákos leszek :||

Figyelt kérdés

a hónaljamon van egy kiálló,nagy anyajegy és amikor borotválom a hónaljamat,mindig belekapok a borotvával


viszont anyámék nem engedik hogy leszedessem


és vagy 1 hónappal ezelőtt észrevettem hogy valami kis feketés pötty volt rajta o.O


mondjuk már elmúlt azóta de akkoris be vagyok szarva hogy rákos leszek :S


a szüleim meg nem értik meg (hülye köcsögök -.-)


mit tegyek? hogy vegyem rá őket? már nem azért de ezen a kis szar anyajegyen az életem függ :/


13l


2011. okt. 16. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Hát te nem vagy észnél. Nem hiszem el, hogy valaki annyira béna, hogy mindig belevág az ugyanott lévő anyajegybe. Nekem is van ilyenem, és eddig életemben egyszer vágtam meg véletlenül. Tessék vigyázni borotválkozásnál. Vigyél magaddal egy tükröt és úgy csináld.
2011. okt. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el iskolaorvoshoz és bőrgyógyászhoz, hogy indokolt-e a leszedése(eléggé úgy tűnik, hogy igen). Ha egy orvos mondja majd nekik, hogy le kell szedni biztos bele fognak menni.
2011. okt. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Menny el orvoshoz, írass egy szakvéleményt, amiben írja, hogy le muszaj venni, mert szövődményei lehetnek, tedd anyudék orra elé, és talán elkondolkodnak, hogy a lányuk egészsége, vagy az ő büszkeségük az előbbre való. Anyósom is most vetett le egy szemölcsöt a nyakáról, mert mindig belekapott, és elkezdett rákosodni.
2011. okt. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi 11:12 és 13 :)


első: te minek írsz ide??

2011. okt. 16. 11:16
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Mert megdöbbentett, hogy hogy lehet valaki ennyire felelőtlen.
2011. okt. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

elmész orvoshoz, ahhoz nem kellenek anyuciék, legyél kicsit érettebb. az orvos majd eldönti, le kell-e szedni, vagy nem.

viszont anyudékat is emg lehet érteni, folyton hisztizel, de orvoshoz még tuti nem mentél el. :D

2011. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!