Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az elmúlt 2 hét alatt naponta...

Life is beautiful kérdése:

Az elmúlt 2 hét alatt naponta 3-4 pattanás kijött rajtam, azóta teli vagyok, mitől lehet? 18f

Figyelt kérdés

már 17 évesen azt gondoltam, na végre elmúlik ez a pattanásos korszak is, de nem ,most újra előjött, az a gond hogy az egész napomat elrontja ha teli vagyok kis fehér pöttyökkel az arcomon, ami meg nem fehér piros dudor... olyan hülyén néz ki a böröm :S


avon arclemosóval tisztítom kb napi 3-4 szer. , száraz bőröm van ,van hogy foszlik is ,de annak inkább örülök mer leszárítja a pattanásokat. de most ,mindkettő jelen van, száraz bőr is ,és pattanások..

nem vagyok nagy csokizabáló, az egészségesen táplálkozók köreibe sorolnám magam, sportolok is.. mit rontok akkor el?

vagy ez most olyan hogy "téged fiam a hormonjaid szivatnak, törődj bele"???


2011. okt. 18. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig nagyrészt biztos, hogy a hormonok miatt van. Egy 18 éves fiúnál, azért általában még javában tombolnak. Én azt javaslom, hogy menj el bőrgyógyászhoz, NE kozmetikushoz, mert az semmit sem ér (már elnézést...), ő majd felír neked egy krémet, és kb. 2 hét múlva minden ilyen jellegű problémád megszűnik. 19L
2011. okt. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

jártam már arra is még régebben, aztán nem láttam hű de nagy változásokat, így beleuntam, most meg pénzem sincsen ilyenre :\

sebaj, kösznöm

2011. okt. 18. 17:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Használj teafaolajas termékeket.Ez nem szárítja tovább a bőrt,de a pattanásokat lefertőtleníti.Lehet hormon,de stressz is.A száraz bőr jelenleg a sok tisztítástól van.Naponta 3-szor elég.
2011. okt. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jo regi poszt, de azert irok egy valaszt hatha valaki meg olvassa... A borodnek , ugy ahogy az egesz szervezetednek szuksrge van az egyensulyra. Pl ha egyik nap 2, a masik nap 10 orat alszol, hiaba aludtal 16 orat meg napokig almos leszel. A boroddel ugyanez van!Nem szabad leszaritani, mert a borod valaszkepp meg tobb zsirt termel, amimeg tobb pattanast eredmenyez. Nyilvan hormonok is befojasoljak , de nem csak az.Ha azt erzed nagyon szaraz,kenj ra zsiros kremet (csak nagyon keveset!) epp annyit hogy ne hamljon le rola a bor. Ettol be all a normalis fazis, ami nem zsiros nem szaraz. (Akkor leszel pattanasos ha ez nincs meg.) probalj egyensulyt teremteni az eletedben ne stresszelj mert az is okozhat ilyet!
2017. aug. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!