Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg nem lehet egy lépésben...

Tényleg nem lehet egy lépésben teljesen beszőkíteni sötétbarna hajat?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömmel beszéltem erről.


Azt mondta, csak több fázisban lehet.


2011. okt. 20. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet egyszer is de az 5X jobban roncsolja a hajat mint amit több fázisban csinálnak.
2011. okt. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszi!


Nov. 10-én koncertre megyek, gondolom, addig ezt nem lehet abszolválni.

2011. okt. 20. 15:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Fodrászkánt mondom! :)

Sok mindentől függ! Pl: haj minőségétől, meg attól is,hogy 'mennyi' vörös pigmented van. Lehet hogy kétszeres szőkítésre is szükség lesz meg egy hajfestésre. De nagyon roncsolja a hajat, teljesen le fog akkor töredezni. Nem ajánlatos, ilyen nagy roncsolásnak kitenni a hajat. De ha elmész egy fodrászhoz ő meg tudja neked mondani. Én így látatlanba nem tudok többet segíteni.

2011. okt. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:

Köszönöm! :)


Nekem teljesen mindegy, hogy miként, csak szőke legyen a hajam. Ha kétszer kell festeni/szőkíteni, akkor kétszer lesz.

2011. nov. 9. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!