Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a tapasztalatok az Amway...

Mik a tapasztalatok az Amway arcápoló termékekről?

Figyelt kérdés
2008. márc. 16. 17:22
 1/10 anonim válasza:
100%
Nagyon jók. Tényleg. Ugyan első ránézésre drágák, de ezek tényleg koncentrátumok. Tehát összességében nem drágábbak, mint egy átlagos hasonló termék. Jó, persze, a TESCO gazdaságos szintű hülyeségekkel nem veszik fel a versenyt ár dolgában, de azért megfizethetőek. És nagyon jók, minőségi termékek. Csak ajánlani tudom.
2008. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó minőségű termékek, mivel a világ 4. számú presztizsmárkájáról van szó (a Clinic, Lancom és Esté Lauder után).

Első ránézésre drágának tűnnek a dolgok, de összehasonlítva a fent említett első 3 presztizsmárkához képest töredék árakba kerülnek a termékek az Artistry-nél. Ráadásul ha megvásárolod őket, egyrészt 90 napos 100%-os megelégedettségi garancia van, ha úgy érzed, nem vált be, visszaküldöd és megkapod a teljes vételárat. És persze tényleg rengeteg ideig elég, az én napi arcápoló szettem zsíros bőrre már egy éve megvan és a fele se fogyott még el.

2008. dec. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak sokkal kevesebb a ráncca, amióta a ránctalanító zselét keni a szeme alá :) egy ismerősöm is sokkal jobban néz ki most mint a régebbi képein
2008. dec. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És a pattanás elleni készítmények, azok milyenek? Van, aki használja? Bevált?
2008. dec. 9. 18:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

hali, én használom a napi arcápoló szettet (amúgy nem az emvéjj a zseniális hanem megvásárolják a legjobb cégeket - arcápoló: Artistry)

szóval nagyon jó az arcápoló szett, sokkal tisztább az arcom azóta, a pattanás elleni zselé is hamar felszívódik, nem ragad és hamar összébbmennek a pattanások is :)


amúgy a többi termékről:

- LOC: zseniális, 1 teljes vödörbe fél kupak tömény LOC és egy ezer éve nem takarított konyhát tisztára varázsoltunk vele

- konyhai LOC: eszméletlen jó zsíroldó, a kocsi motorháztetőjéről azzal mostuk le az olajat

- szappan: csak 1x kell végighúzni rajta a kezem, ennél puhább és jobban habosodó szappannal nem találkoztam még

- naptej: vigyázat, nagyon kevés kell belőle, különben nem tudod eloszlatni :D nagyon hamar beszívódik és nem érzed forrónak a napsütést

- napozás utáni kenőcs - napégésre nagyon jó, másnapra már nem is piros a bőr

- fogkrém: végre valami ami nem marja le az ínyemet, nagyon kellemes és nem allergizál - viszont mivel nem fertőtlenít, ezért kell mellé használni a szájvizet ami fertőtlenít

- szájvíz: na ez nagy kedvencem - 5 pumpát ír a doboz, h annyit nyomjak a pohárkába de én csak eyget szoktam és így is nagyon jó

- vitaminok (meg amúgy szinte minden): egy ismerősöm ezeknek köszönhetően maradt életben, mindenféle gyógyszerre és vegyszerre allergiás, így csak az amway termékeit bírja használni

2008. dec. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
76%
Hogy jók-e? Egyszerűen csodálatosak! És a nagyágyú a Luxury, ha nincs róla információd szívesen megosztom!
2009. ápr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A pattanás elleni dolgok fantasztikusak! Több fajta is van belőle, ami azonban nekem nagyon tetszik, az a mélytisztító maszk. Éjszaka felkened, és reggelre hatalmas a változás. Hogyha beteg vagyok, vagy náthás, nekem néha herpeszes a szám, és hogyha ezt arra felkenem, egy nap alatt teljesen leviszi. Régebben kb. egy hét volt míg lassacskán eltűnt:S:)

Emellett idén megjelent egy új márka, a Beautycycle, ami sokkal elérhetőbb áron kapható, mint az Artistry, szerintem azok is nagyon jók!

2010. júl. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ana válasza:
Nekem az Arystry családból van miniszettem. Nagyon gazdaságos, mert egy hónapra nekem simán elég és isteni illata van..:-)) Nem ragad a bőröm tőle és nem fulladok meg alatta:-) gyorsan felszívódik, és kevés elég belőle...:-) Imádom:-)
2010. szept. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem egyedül a LOC vált be, nem tudom, a zsíros bőrre való szettet mit reklámozzák, tök mérges voltam, hogy közölték velem, hogy azért nem hat, mert rosszul használom őket, biztos hülye vagyok, nem tudok arclemosót, tonikot meg arckrémet használni, mi?
2011. aug. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

08-17 12:07 "nem tudok arclemosót, tonikot meg arckrémet használni, mi?"

Nem tudom, hogy jól használod-e, meg azt sem, hogy olyan-e a bőröd. Arctisztítót valóban nem használsz?


Azért az Amwayen belül legalább 4 féle arcápoló termékcsalád van. (Beautycycle; Artistry Essentials; Artistry Time Defiance; Tolsom). Utóbbi férfiaknak, én természetesen azt használom, és tökéletesen megvagyok vele elégedve. (Felsővonali smaragdom szerint zsíros bőrű nőknek is jó, és ennek megfelelően férfiaknak is érdemes kipróbálniuk a zsíros bőrre való, később az öregedésgátló készítményejket)


Melyiket próbáltad? Mi volt a panaszod?

2011. szept. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!