Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet elkészíteni ezt...

Hogyan lehet elkészíteni ezt a hajat? Annyira tetszik nagyon meg akarom csinálni de nem tudok rájönni hogyan kell?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=VCLxJd1d84s&ob=av2e

csak vidit tudok sajnos belinkelni, képet sehol nem találok, meg talán így jobban is látjátok! Egyébként a hosszú szőke hajú csajról beszélek akinek fel van tűzve a haja (Kimberly Wyatt)! Annyira tetszik *.*

Köszönöm szépen a segítséget!


2011. okt. 21. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:

[link] ez az!

Nem tudom hogy van megcsinálva, de engem is érdekel!

2011. okt. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni olyan csattot, nálunk az a neve, hogy banán csatt...és elől fel kell tupírozni aztán valahogy úgy összetűzni...elméletbe megvan hogy hogy kellene, de a kivitelezés az már a te dolgod...remélem sikerül majd...nem nehéz, csak kell jó sok hajlakk is hozza!!!!
2011. okt. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én láttam egy ilyen videót, csak ott rövidebb volt a csaj haja, és már meg sem találtam.

Úgy emlékszem Ő úgy csinálta, hogy felfele fésülte a hajat és hullámcsattal feltűzdelte. Így olyan lett, mintha lenne egy nagy kócos taraja. Aztán mikor ezzel végzett, akkor megcsinálta elől a búbot és kész.

Nyilván sok tupír, lakk és csatt, aztán mehet a buli. :DD

2011. okt. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

homloknál választasz le elől egy tincset és megtupírozod ,majd utána levőtincset is választod megtupír + lakk

tupirfésűvel dolgozol hegyes végű .Újjaddal dolgozol óvatósan hátra tűzöd hullámcsattal rögzíted .kb 10 cm széle a búb .

Anyukád tud segiteni mert 20 éve volt ez nagy divat.

2011. okt. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De magát a búbot megtudom csinálni, az nem para, hanem azt nemtudom, hogy hogyan kell megtűzni a hátul lévő részt! Egyébként nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat!!!!
2011. okt. 21. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!