Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikusoktól szeretnék...

Kozmetikusoktól szeretnék kérdezni. Milyen hámlasztást ajánlanátok érzékeny-rosaceára hajlamos bőrre, ami a pattanás utáni lila hegeket eltünteti?

Figyelt kérdés
És még azzal sem vagyok tisztában ,hogy a rosaceás bőr tulajdonképpen elvékonyodott,mert akkor gondolom az agresszív hámlasztások nem tesznek neki túl jót...
2011. okt. 21. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kozmetikusnak tanulok,bár még ott nem tartunk.

Ha nagyon vékony az arcbőröd,akkor próbálkozz a bőrcsiszolással.Ez több alkalmas kezelés,és nem olyan agresszív,mint pl. a gyümölcssavas hámlasztás.

A gyümölcssavas ugyebár hamarabb látszik,hatékonyabb,de ezeket nov-dec körül szokták végezni,mivel napra nem szabad menni (A BŐRCSISZOLÁS UTÁN SEM,DE MÁR NINCS OLYAN ERŐS NAPSUGÁRZÁS!) A savas hámlasztás után az arcbőr hámlani fog,ami esztétikalilag nem épp a megfelelőbb,ezért célszerű pár nap szabit kivenni,ha nem akarsz hámló fejjel közlekedni.

A bőrcsiszolás a finomabb eljárás, itt nem kopik látványosan az arcbőr,és ezzel is szép eredményeket lehet elérni.

2011. okt. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kozmetikus vagyok.A mikrodermabrázió.De valóban vigyázni kell a rosaceás területeken,oda lézeres kezelés kellene.
2011. okt. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi szépen a válaszokat.Mikrodermabrázióm már volt többször is,hát sajnos,mintha kicsit érzékenyen reagálna rá a bőröm...:S A gyümölcssavason még nem voltam,csak enyhébbet próbáltam itthon.Meg az ugye,egy kicsit mintha úgy vettem volna észre,hogy vérbőség fokozó ,ami nem vmi jó rosaceás bőrnél...Én is gondolkodtam már a lézeresen,csak az abból több kéne és nem vmi olcsó...tudnátok ajánlani valamilyet,ami nem túl drága.

köszi még egyszer!

2011. okt. 22. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!