Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zöld szemhez milyen hajszinek...

Zöld szemhez milyen hajszinek illenek? Sötét barna, fekete? Vagy inkább a világos?

Figyelt kérdés
Most szőke a hajam,de nemnagyon illik,mert világos s bőröm,nemannyira rossz,de szerintem a sötét jobban állna,befogja egyáltalán a sötét szin a szőkét?
2011. aug. 8. 01:19
1 2
 1/12 anonim válasza:
Befogja,persze,de szerintem nem kell befesteni...
2011. aug. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

hát igen befogja,de ha világos a bőröd akk feketére ne fesd,se nagyon sötétbarnára,attól még sápadtabbnak tűnnél.

zöld szem+ világos bőr : mogyoró barna, rézvörös,világosbarna

de legjobban a vöröses árnyalatok:)

2011. aug. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vöröös! :D vagy középbarna.
2011. aug. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

a fekete és sötét barna is jól állna.:)

de még a világos barna is :)

2011. aug. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
VörösVörösVörösVörösVörösVörösVörösVörös*.*
2011. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
rézvöröstől tűzpirosig minden árnyalat jól áll ilyen bőrhöz és zöld szemhez:) szal sztem ilyenkre fessed:) képet az eredményről linkelhetnél:) l/19
2011. aug. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen én is csak erősíteném az előttem hozzászólók válaszát. Az abszolút befutó a vörös lenne. Én természetesen nem a tűzpirosra gondolok,hanem egy barnás-narancsos árnyalatra. De szerintem a világos barna,vagy esetleg a barna hajszín valamelyik árnyalata ( nem sötét ) illene. :)
2011. aug. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
igen a tűzpirost semmi képpen,szerintem barna kéne némi vörös beütéssel olyan Lindsay Lohanos.
2011. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2011. aug. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
kösziii :) de eredetileg is barna hajam van,olyan világosabb..szal barnábol elegem van :D majd talán piros,képet linkelek ha olyanlessz;)
2011. aug. 8. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!