Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik alapozó jobb? Balea...

Melyik alapozó jobb? Balea young, Manhattan zsíros, pattanásos bőrre vagy a Miss sporty?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:

A manhattan túlságosan kiszárad a bőrön és pár órán belül rettenetesen néz ki, a miss sporty pedig nem fed rendesen.

Én Rimmel lasting finish-t vagy maybelline-től bármelyiket ajánlanám, azok se tömítik el a pórusokat, ellenben szép lesz a végeredmény, elfedik külön korrektor nélkül a pattanásokat és fennmaradnak akkor is, ha kicsit megizzadsz.

Hidd el, ha valamiben, akkor ebben van tapasztalatom és úgy tudok sminkelni, hogy hibátlannak látszik a bőröm....

2011. aug. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rimmel stac matte-ot próbáltam még és az Astor Mattitude-ot, azok nem jöttek be, Clinique-re nincs pénzem meg hasonlókra, de köszi az ötletet, még ezeket megnézem!
2011. aug. 10. 14:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Rimmel stay matte nekem sem jött be, viszont ez amit írtam ez igen. Próbáld ki a kézfejeden, hogy tetszik-e az állaga...
2011. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Nekem egyértelműen a manhattan jön be kivállóan fed jó az állaga és sokáig fennmarad és egyáltalán nem lesz tőle csúnya bőröd. Rimmel termékek amúgy egy nagy kupac szart se érnek:Daz astort már én is próbáltam és az is elég gagyi nem fedett valmi jól...
2011. aug. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Miss sporty tényleg nem fed rendesen. Eddig a legjobb amit próbáltam a Maxfactor Xperience volt, nagyon jól fed. Viszont elég drága. :S Most éppen New York Color van, az árához képest nem rossz. A Miss sportynál mindenképp jobb, pedig egy árkategória. Az Essence-re vagyok kíváncsi, legközelebb majd azt veszek.
2011. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
essence is szar már próbáltam...
2011. aug. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hm... Kár. A púderjának örültem, végre találtam egyet, ami nem sötétebb, mint a bőröm. Igaz amúgy nem a legjobb, de legalább színre megfelelő.
2011. aug. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!