Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Cserepes száj? (túl rövid)

Cserepes száj? (túl rövid)

Figyelt kérdés

Mindig kenem szőlőzsírral, még nyáron is, de nagyon cserepes. sok ismerősöm szerint azért, mert már a szám hozzászokott a labello-hoz, és egyéb szőlőzsírokhoz. Viszont eléggé cserepes, ha nincs bekenve. Próbálok róla leszokni, de akkor fáj is. Ha kenem mézzel, akkor az helyrehozhatja?

A szőlőzsírról le akarok szokni. köszi


2011. okt. 23. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nekem akkor szárad a szám (és a körömágyam vagy mi ott a körmöm körül a bőr) ha nem iszok eleget. Ha kenem akkor jobb lesz egy ideig, de az a legjobb ha eleget iszok.
2011. okt. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
hát nem tudom...én már kentem be mézzel de nagyon nem jött be...:/
2011. okt. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

hátt, a méz egyes elméletek szerint az égéstöl kezdve minden sebre, és kb bármire jo. probáld ki, sokat nem vesztesz vele, meg hát lehet h mindenkire máshogy hat. én szeretem a mézet, amibe lehet cukor helyett használom, annak ellenére h sokan a méhek hányásával cukkolnak :D:D


vannak egyéb krémek is, kiszáradásra ilyen kis tubusban, szájra (müller, rossmann, dm, valahol tuti) vagy tényleg azt tudod h nem kened, és vársz ameddig helyre nem jön (hátha helyre jön) hiába csunya addig, meg kell probálni. esetleg börgyogyász véleményét kikérni. keress rá, neten is vannak ilyen orvos válaszol rovatok, és értelmesebb válaszokat kaphatsz mint itt :D

2011. okt. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

a labello szárítja a szájat. ez tény, ez egy üzleti fogás, hogy vegyed az újabb és újabb vackukat, mert száraz a szád.

én az flp-s aloe lipset használom, de nem állandóan, csak időszakonként, amikor kicserepesedik a szám, használom pár napig-1 hétig, és rendbe is jön...

ha nem is konkrétan erre, de válts, mert a labello egy nagy rakás kaki. azt hiszem, van még valami norvég formulás fajta szőlőzsír is, ami sokkal jobb.

2011. okt. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Igaza van az 1. válaszolónak!Igyál sok folyadékot és akkor nem fog annyira kiszáradni az ajkad,viszont azért a labellot ne hagyd el teljesen,mert ősszel,télen amikor hideg van kint,nem árt ha van egy "védőréteg"az ajkaidon!
2011. okt. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!