Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkésbarna hajamból hogy...

Szőkésbarna hajamból hogy lehet szőkét (vagyis világosabbat) csinálni?

Figyelt kérdés

Szőkítő samponok milyen gyorsan teszik meg hatásukat és mennyire hatnak?(ajánlanátok?)

Sajnos szinezőt és festéket anya nem enged :/

Eleinte feketén születtem majd szőke lett és most világos barna,de nekeem nem tetszik :/ világosabbat szeretnék :D


2011. okt. 23. 17:47
 1/5 anonim válasza:
A szőkítő samponok sajnos ebben az esetben nem sokat érnek. Hát valószínüleg várnod kell addgig amig anyukád engedi a festéket vagy a szinezőt, más módszer nem nagyon van. Lehet kapni színező sampont ha engedi próbáld meg, de ne várj sokat. Amugy a színező nem teszi tönkre a hajad mert nem jut be a haj szerkezetébe. Mondd meg anyukádnak :)
2011. okt. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a legjobb hogy anyukám fodrász és azt még megértem hogy nem engedi "kiszivatni" a hajam szőkére de szinezőőt miért nem enged ? :OO:// pedig tudja h nem káros :S amúgy elsőnek mondtam h világosat akarok és h a bnőmnek is az van(szinező)és mondta h jó. erre mondja h van szőkítő sampon próbáljam meg azzal..na mondom..miért nem rögtön szinező?nem válaszolt -.-:S
2011. okt. 24. 13:35
 3/5 anonim válasza:
Hát akkor nemtom miért nem engedi ha fodrász és tudja h nem árt a hajnak. Lehet h azon az elven van mint anyám volt anno, hogy 18 éves koromig ne fessem a hajam. -.-
2011. nov. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
már megengedte :D
2011. nov. 7. 16:32
 5/5 anonim válasza:
Kár pedig van egy módszer ... azért leirom mert most eléggé unatkozok ... Ha sört raksz a hajadra és kiállsz a napra akkor elvileg világosabb lesz :))
2013. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!