Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Nektek jobban tetszenek...

Fiúk! Nektek jobban tetszenek a hosszúhajú lányok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
egyértelmű!
2011. okt. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Igen.

És (lehet, hogy ez egyeseknek furcsa) úgy, ha egy fésülést leszámítva semmit sem csinálnak vele, hagyják szabadon lengeni.

2011. okt. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. okt. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szupernem válasza:
90%
Szerintem nőiesebb, ergo szexibb, szebb! A válasz:igen
2011. okt. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, rövid a hajam, mégis nagyon sok pasinak tetszem, szerintem, csak attól függ, hogy milyen a stílusod!
2011. nov. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen! :) Általában ha látok egy rövid hajú lányt aki átlagos és elképzelem szép nagy dús hajjal, akkor szépnek látom. Ha látok egy szép rövid hajú lányt, elképzelem hosszú hajjal akkor gyönyörűnek találom.
2011. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A hosszú haj a lányoknak a legszebb kincse, persze csak akkor ha szép a haj, mindegy,hogy szőke,barna,vagy fekete, mindegy hogy sima,vagy göndör, mindegy hogy vékony szálú vagy vastag, a lényeg hogy ápolt legyen! Persze egy szép lány rövid hajjal is lehet csinos, de legalább vállig jó ha ér a haja! Éljenek a hosszú hajú lányok!!
2014. jan. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!