Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen egy 'páwa' haj? Melyike...

Milyen egy 'páwa' haj? Melyikek tetszenek nektek?

Figyelt kérdés

eddig mindig ugyanazt a hajat vágattam, de most pénteken valami mást szeretnék. szeretnék egy kis változatosságot, csak nem tudom hogy konkrétan a leggyakoribb páwa haj hogyan néz ki, mert nagyon sokféle van.

mutassatok képeket.

köszönöm:)


2011. szept. 4. 22:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

tudod...az a szánalmas sztem h páwa hajat akarsz...ilyen nincs h páwa haj:Distenem...:D ne páwa akarj lenni vagy mitököm...nézz körbe neten és ami tetszik és szted jol áll neked olyanra vágasd le...:)

23L

2011. szept. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%
sztem is nagyon vicces volt :D kesobb felnezhetsz kommentvitezre:P
2011. szept. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem hülye kérdésre hülye válasz :) Nekem tetszett a kép :)


Nincs olyan hogy páwa haj.

Ennyi erővel ezt is kérdezhetted volna: nagyon menő akarok lenni, olyan kis tini akin messziről látszik hogy mindig plázákban lóg anyuci pénzét költve, hogyan hirdethetném ezt a hajammal is?


Tanulj inkább.

2011. szept. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem kezdjük az alapoknál :D Azt sem tudod, hogy mit jelent maga a "PÁWA" szó. A PÁWA a Pólus, Árkád, Westend, Aréna bevásárlóközpontok kezdőbetűjéből jön ki. Az olyan lányokat, (fiúkat) hívják páwának, akiket ezeken a helyeken találhatsz meg, magyarán pláza p*icsák.

Tehát egyszerű dolgod van :D Menj el egy (Pesti) plázába, 10 perc alatt egy valaggal fogsz látni páwa hajat ;)

2011. szept. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

tudod nem anyuci pénzét költöm el, hanem saját megdolgozott pénzemet költöm el neharagudjál, és a páwa haj alatt azt értettem hogy AZ OLYAN HAJ ami a PÁWÁKNAK szokott lenni.

ja utolsó: tudom mi az a páwa nem kell felvilágosítani ;)

2011. szept. 5. 15:05
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Nincs olyan, hogy PÁWA haj. A plázákba is sima emberek járnak, nem követnek külön hajdivatot. Képzelem, hogy mit dolgoztál te meg hány éves lehetsz ha ilyen józan paraszti eszed sincs, ne is haragudj.
2011. szept. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Ha annyira fel lennél világosítva, akkor tudhatnád, hogy nincs olyan, hogy páwa haj ;D
2011. szept. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
ha értettétek volna amit mondtam akkor felfogtátok volna hogy a páwa haj alatt azokat a frizurákat értem amiket a páwák használnak általában.. ezt a szánalmat.. ha másodszorra nem értitek meg akkor én már csak röhögni tudok xD
2011. szept. 5. 18:18
 9/16 anonim ***** válasza:
Hajrá ;)
2011. szept. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

A frizurát nem használják, hanem hordják.


És ismétlem (mert te sem vagy ám egy gyors felfogású ezek szerint): a plázákba járó lányoknak ugyanolyan hajuk van mint bárki másnak.

Sőt: egy másik válaszoló is írt neked egy okos tanácsot: menj el a plázába és nézd meg mit hordanak.


Annyira szomorú hogy ilyen buta kislányok a következő generáció :((

2011. szept. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!