Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az a szalicil is jó pattanások...

Az a szalicil is jó pattanásokra amelyket othon befőtthöz használunk? Hogyan?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a befőzéshez használt szalicilt nem ajánlom pattanásokra. Viszont gyógyszertárban lehet kapni egy Spiritus salicylatus nevű készítményt, ez magyarul 2 %-os szalicilsavas alkohol. 3-400 Ft körül van az ára egy kis üveggel, ami nagyon sokáig elég. Minden este arctisztítás után egy vattapamacs segítségével kend át vele az arcbőrödet, ha nagyon szárít, akkor nyugodtan használj utána hidratáló krémet. Nekem nagyon bevált ez a termék, kevesebb a pattanásom, mióta használom. És az ára is jó.
2011. jún. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és egy idő után már nem kell minden este használni, mert tényleg szárít, és az sem jó az arcbőrnek, ha túlzottan kiszárítod. De ezt úgyis kitapasztalod. Én most már csak heti 2-3 alkalommal használom.
2011. jún. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát igen a salicil és a szalicilsav szerintem nem ugyanaz. Ne a bőrödön spórolj, főleg, hogy tényleg nem drága dologról van szó. Pl dm-es saját márkás szalicilsavas termékek is csak párszáz forintba kerülnek és kifejezetten pattanásokra vannak...
2011. jún. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!