Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért hordja lófarokban a...

Miért hordja lófarokban a haját a legtöbb, hosszú hajú férfi?

Figyelt kérdés

Ha a végén úgyis lófarokba fonja, miért növeszti meg, miért hagyja megnőni?

Tudom, meglehetősen csacsi kérdés, de nem ez a legcsacsibb, ezen a fórumon!


2009. máj. 4. 21:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Mert az áll nekik a legjobban, nem az ha szanaszét lóg.

Hosszú, mégis visszafogott, és nem zavarja őket.

Plusz szerintem ők nem szeretik lobogtatni, mint mi, és mutogatni, ezzel vonni fel a figyelmet.

2009. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Ja, elég b*zis lenne, ha így a hajába tépne a szél és lobogna :D Meg van akinek nem állna jól a rövid, vagy tüsi és ha hosszú akkor összegumizza és az áll jól neki :)
2009. máj. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Utolsónak: Ez most jól jött! Hajába kap! Ez nagyon megnevettetett! Szerintem is azért mert jobban áll neki, de nem mindnek. Sajnos ismerek olyat is akinek nem. Ismertem egy csávót akinek hosszú haja volt, és nem kötötte össze a haját. Osztályfényképezésnél belengett neki, és azt hitték, hogy valami indián lány:D
2009. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Meg ha kibontva hagyja olyan mintha Jézus lenne, ha nem szőke hajú
2009. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
2. vagyok: Jó kis hozzászólások születnek :D Jézus meg Indiánhaj :D deee van bennük valami :DD
2009. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
15%

Mert ők különcködnek és hosszú hajat akarnak. De ha a szájukba vagy a szemükbe megy az már baj. Ezért összefogják. És azt hiszik akkor ők jócsávók :DDD


Amúgy engem ilyenkor mindig elkap a röhögés...

2009. máj. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

csatlakozom, szerintem is azért mert az áll nekik jól. vagy legalábbis ők úgy látják, hogy az áll nekik jól. te is olyan fazonú frizurát viselsz és úgy, ahogy szerinted jól áll neked, nem?

egyébként én ismerek egy csomó srácot aki hosszú hajú és kiengedve simán hordják többnyire és úgy áll nekik tökéletesen. dehát ez már más kategória szerintem mint amire te gondolsz, ők sokat invesztálnak bele hogy tökéletesen álljon nekik úgy ahogy épp van.

2009. máj. 5. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
21:43-nak: És az egyébként lányokra jellemző frizura már nem b*zis?
2009. máj. 5. 07:14
 9/17 anonim ***** válasza:
39%

Nem tudom, szerintem nagyon gagyi és gáz is!

Sajnos sok férfi csak növeszti a haját mintha muszáj lenne, közben az nem érdekli, hogy teljesen igénytelen, mert a haja fele el van törve, ráadásul fénytelen is, stb.

Tisztelet a kivételnek

2009. máj. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Na én most fogadásból már 13 hónapja növesztem a hajam. Most 16 cm-es kb, és 30 cm-ig kell növesztenem... Főleg rockerek és metálosok körében népszerű a férfiaknál a hosszú haj. Meg aztán a középkori lovagok nagy része is hossző hajú volt... Nincs ebben semmi visszataszító, kivéve ha fénylik a zsírtól (láttam már ilyent férfinál és nőnél is, undorító...).
2009. máj. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!