Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
Középbarna hajam van, már 3 éve festem feketére. az utóbbi fél évben nem tudom mi történt vele, mert festés után kb 1-2 héttel már kibarnul, és ez nem lenövés, hanem kopás!!! 1 hónap után meg olyan színe lesz, mintha már 1 éve nem lett volna festve!!! a hajam egyszerűen "kidobja" a festéket, hiába fogja be rendesen festéskor, 2-3 mosás és teljesen barna színe lesz!!! persze maradnak benne fekete foltok és így még rondább!!! már több fajta festéket is próbáltam és mindegyiknél ezt csinálta. szerintetek mi a gond, mit kéne tennem hogy fekete maradjon a hajam?????
2011. okt. 28. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fesd vissza az eredeti hajszínedre egyszerűbb. Vagy fordulj fodrászhoz ha minden áron feketét akarsz :)
2011. okt. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Válts festéket, de ne olyat vegyél, amit lehet kapni minden boltban, hanem menj fodrászkellékeshez. Az ilyenek nagyon jók: [link] Nekem is ilyennel színezi, csak SZÍNEZI a fodrászom és nem kopik.
2011. nov. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
meg tudod mondani, h ez a kemon festék mennyibe kerül?????
2011. nov. 1. 20:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, de amikor én megyek hajat festetni, vágás nélkül 6000-et fizetek, úgyhogy nem egy olcsó mulatság, de megéri az árát, az tuti!
2011. nov. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!