Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a göndör hajammal?

Mit csináljak a göndör hajammal?

Figyelt kérdés

Természetes göndör hajam van.

Viszont van vele egy gondol.. Úgymond csak középen göndör.. vagyis..

A hajtőnél kb. a fülem tetejéig egyenes/hullamos (és lapos:(() és a hajvégem is csak hullámos.. Régebben ott is göndör volt, de nem tudom mi történt vele.

Mit tegyek, hogy mindenütt göndör legyen, mert így olyan lapos fejem van! X_X

Köszi előre is a segítséget! :*


2011. okt. 3. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem is göndör hajam van. úgy szokott mindenhol göndör lenni, ha sok hajhabot rakok rá és "felnyomkodom".

bocsi, nem tudtam jobban megmagyarázni.

ja és még egy fontos nem szoktam megszárítani, mert úgy megint nem göndör. tudom habbal megkéne.

2011. okt. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem mindenütt szöegyenes, és lapos....fel nem fogom miért vasalják sokan a hajukat...olyan mintha pár szál hajuk lenne....


Sajnos ha a haj nem göndörödik magától, akkor meg kell csinálni...vagy minden hajmosás után betekered, vagy reggel besütöd, esetleg ott van még a dauer...

2011. okt. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Értem, köszi! Én sem szoktam szárítani! :)

Második válaszoló: Dauerről szó sem lehet.. Én is vasaltam régen minden nap, de mostanság göndören hagyom.. Nem igazán kedvelem, de mindenki azt mondja, hogy így jobban áll. És perszer egészségesebb is a hajamnak.

2011. okt. 3. 16:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgy örülnék, ha nekem is göndör lenne, sajna egyenes és vékony szálú:((

Egyszer volt dauer benne, és volt ilyen hajmosás utáni spré v mi, ami a vizes hajra fújva göndörségét megtartotta.

2011. okt. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Adri baba ***** válasza:

a hajvasalo a megoldás,lehet vele göndöriteni is.

vagy a hajegyenesités csak az drága

2011. okt. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!