Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mondanátok nekem házi praktiká...

Mondanátok nekem házi praktikát hajnövesztésre?

Figyelt kérdés
Meguntam a hosszú hajat, póthajat meg nem szeretnék. Mondanátok nekem házi praktikát a hajnövesztésre?? Azt hallottam, hogy a melegvíz az valamennyire gyorsítja, de ha mindennap hajat mosok, akkor meg nagyon hamar zsírosodni fog.:/ Kérlek nagyon fontos lenneee!*_*:$
2011. okt. 29. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Ricinusolajas hajpakolás. Gyógyszertárban lehet kapni. 1 pakoláshoz 20-25 ml kell+ 1-2 e.k.-nyi olíva olaj. Hetente 1x-max.2x, havonta 2-2,5 cm-t képes nőni a hajad tőle.

Ha beírod ezen oldal keresőjébe, hogy ricinusolaj fox találni hozzá 1-2 dolgot!:)

Szia

2011. okt. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
(előző vagyok)De egy két dologra tudok válaszolni ha esetleg nem találnál kielégítő infot!:)
2011. okt. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha meguntad a hosszú hajat, akkor miért akarod növeszteni???
2011. okt. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem!?!? Levágattad?? Vagy kiszedetted a póthajat?? Vagy hogy van ez?? :)
2011. okt. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jajj bocsánat elírtam! Na szóval meguntam a RÖVID hajat...

Nekem világéletemben úgy hátközépig ért a hajam és pár éve vágattam le váll fölé és ez mindig egyre rövidebb lett... Most ilyen bubi frizurám van, ami nagyon tetszik meg minden, de unom! És rövid nem tudok vele mit kezdeni.:S A ricinus olajas pakolásról hallottam már, de nem voltam benne biztos... de köszönöm!!

2011. okt. 30. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!