Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A VV fiatal lányoknak miért...

A VV fiatal lányoknak miért olyan hibátlan a bőrük?

Figyelt kérdés
mostanában nézem a vv-t és látom hogy a csajok arca teljesen sima.Én nem értem ott van pl DIa tiszta vékony alultápláltnak tűnik mégsincs egy pattanása sem.Oké hogy van rajtuk smink meg a tv-n keresztül látjuk őket de szerintem csak látszódna ha lenne pattijuk . Annyira egészségesek jól táplálkoznak? sőt sminkben is szoktak aludni néha.Nem értem
2011. okt. 30. 00:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem jól gondolod, a tv nagyon erősen torzít és elnyomja a bőr hibáit. Ez egy külön szakma, megfelelő világítással és sminkkel mindent el lehet fedni. Egy élőben ragyás bőr és egy korrektorral elfedett kinyomott piros pattanás tévén keresztül könnyedén eltüntethető.


Ne dőlj be annak amit mutatnak neked.

2011. okt. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

pedig én semmilyne dudort nem látok rajtuk lesminkelve,főleg amikor a kommentszobában vannak és véleményt mondanak.

de ha a tv a fények ennyire elfedik a hibákat akkor értem

2011. okt. 30. 00:46
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz amit a kolléga mondott a tévéről még gondold hozzá, hogy ők nem csak az utcáról random kiválasztott emberek. Őket a stáb megnézte, felmérte az adottságaikat valószínűleg és úgy engedte be a stúdióba, ahol a kedves néző választhatott hogy kit szavaz be.

Szerintem azért csökkenne a nézettség a reklámszempontból fontos felnőtt férfiközönség körében, ha mondjuk csak csúnyácska lányok lennének a műsorban, akik ráadásul szégyenlősek és nem dobják le kérdés nélkül a melltartót.

2011. okt. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Ők ilyen típusok, szerencsések.

Vannak olyanok, akiknél nem számít, hogy cigiznek, folyton sminkben vannak, egészségtelen kajákat esznek, alig isznak folyadékot, és mégis hibátlan a bőrük.

Míg az ellenkezője is előfordul, hogy valaki mindent megtesz a szép bőrért, aztán mégis problémás.

2011. okt. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Gondolom bőrgyógyász által felírt, méregdrága krémeket is használnak, az sem kizárt, hogy jár is be hozzájuk bőrgyógyász és/vagy kozmetikus.
2011. okt. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
utolsó, ekkora hülyeséget XDD. nem jár oda be semmilyen kozmetikus, hanem ők ilyen szerencsés emberek!:) egyiknek sincs pattija, nagyon szép tiszta az arcbőrük. Pl. Nikonak az összeesküvőkből van pattanása, és látszik is, szóval nem a tv és a kamera teszi!
2011. okt. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy torzít a kamera. Én egy TV-s szereplőt tök szépnek láttam a TV-be élőbe egyszer megláttam majdnem elhánytam magam.
2011. okt. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ki vannak sminkelve folyamatosan, de szerintem pl. abszolút nem tökéletes, hibátlan a bőrük. Dyának főleg nem...
2011. okt. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Ja, persze... Nem jár be hozzájuk se kozmetikus, se műkörmös, se senki, de azért pl. sosincs lenőve a csajok műkörme... Seems legit! :D
2011. okt. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Minden hétvégén mehetnek kozmetikushoz, körmöshöz, fodrászhoz, szoliba, stb. Basszus komolyan nem vettétek észre hogy sosincs lenőve a hajuk, plusz a VV4ben pl. Szandikának egyszer voltak szines tincsek a hajában egyszer nem? Pfff, emberek, legyen eszetek...őket totál megcsinálják hogy tökéletesnek tűnjenek, az egész VV megszervezett! Tényleg megnézik hogy kit tesznek be a műsorba.
2011. okt. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!