Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan primití...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan primitív emberekről, akik az utcán minden gátlás nélkül beszólnak fiatal lányoknak?

Figyelt kérdés
nemcsak cigánymunkások, de fehér emberek között is rengetek az ilyen paraszt,tahó. Egyik nap a családommal voltunk kirándulni, apám,anyám, a 13 éves hugom és én/15L. Nem zavartatták magukat egy kicsit sem, hogy ott vannak a szüleink, ilyeneket mondtak: "hú de megkívántalak titeket" és ott álltak nyálcsorgatva. Gusztustalan volt...
2011. aug. 26. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
sok az ilyen bunkó paraszt ember,ne törődj velük meg se érdemlik hogy rájuk nézz
2011. aug. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez még semmi. Örülj hogy csak ennyit mondtak, sokkal durvábbakat szoktak annál hogy "megkívántalak".
2011. aug. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer én is jártam így.Családdal mentünk valahová,és beszóltak. (azt amit neked) Erre apám oda ment és megkérdezte:"Te engem kívánsz???meleg vagy???" Tudni kell hogy apám majdnem 2 méter magas és több mint 100 kiló csupa izomember. Csak hápogtak..De apám csak szórakozott velük tovább.Jó mély öblös hangján..(csak ha beszél már felfigyelnek rá,olyan mély a hangja,képzeld el amikor kiabál) Jó hangosan hogy az egész utca hallja..

"Szóval meleg vagy??? Anyád tudja már??? A gyerekeid tudják??? bal bla bla..A végén még ők kértek bocsánatot..

Na ne tudjátok azóta ha egyedül megyek az utcán és ott dolgoznak,még véletlenül sem mernek beszólni..

17/L

2011. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Hah,de nem mindenki 2 méter és 100kg.
2011. aug. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Hát igen, azokat én se nagyon bírom, de mondjuk engem kevésbé zavar, ha csak utánam bámulnak (végül is azt szabad). Múltkor pont fiatal, helyes munkás srácok mellett mentem el egy építkezésnél, pedig nagyon ki sem voltam csípve, de fütyültek és mondták, hogy - szerintem az angol tudásuk itt meg is állt - beautifuuuul... :D Na az vicces volt. :D
2011. aug. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket pofán kéne vágni! Nagyon ronda viselkedés ez!
2011. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%
Hát folyton azon rinyálnak a csajok, hogy a pasik gyávák, nem kezdeményeznek, hát tessék...itt vannak a tökös pasik.
2011. aug. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
sztem azt hiszik, h ettől jobbak menők vagy én nem tudom, de az biztos, hogy undorító, nézzenek tükörbe...
2011. aug. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
En irigylem oket. Egyszeruek mint a tok, nem sokat stresszelnek, elvannak mint a befott. A hulyeknek sokkal boldogabb az eletuk van :/
2011. aug. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is gáz, bár barátnőmet egy pasas olyan kérdésekkel zaklatta a héven hogy:

szereted ha szagolgatnak?

vagy szereted ha masszíroznak?

XD persze a válasz nem volt, de mondjuk elég fura csajozós duma, nem tudom eddig mekkora sikert arathatott vele (ő is biztos tökös fiú) :D

2011. aug. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!