Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet valahogy erősíteni a...

Lehet valahogy erősíteni a vékonyszálú hajat?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon vékonyszálú a hajam, és semmi tartása nincs, frissenmosva, beszárítás után is olyan, mintha lenyalta volna a tehén, csak lóg, agyon kell tupíroznom, hogy valahogy álljon, csak attól meg sajna becsomósodik a tövénél, és látszik, nehéz szépen megcsinálni... Egyébként különösebb gond nincs vele, nem zsíros, nem száraz, nem durva a tapintása, sőt, szép puha, talán egy kicsit túlságosan is. Ja, és rengeteg van belőle, szóval azt sem mondhatnám, hogy ritka, mert nem az... Egyszerűen csak nagyon gyenge, és tartásnélküli, sehogy sem áll... :(

Lehet, hogy hülye kérdés, de lehet valahogy erősíteni? Elsősorban belülről, mert kívülről gondolom csak a látványt lehet javítani, de én szeretném, ha tényleg erősebbszálú, rugalmasabb hajam lenne...


2011. okt. 30. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A haj szerkezete genetika. Ha vékony szálú hajad van, azt semmi nem változtatja meg sajnos.

Vitaminnal és külső ápolással lehet széppé varázsolni, de ezzel úgy tűnik, nincs gondod.

2011. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet.:( Ezt dobta a gép. Az enyém is ilyen és nem tudom elfogadni hogy nem lehet szép hosszú, dús hajam.:( Szóval én gyűjtök póthajra.
2011. okt. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!