Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szörnyű a hajam. Garnier...

Szörnyű a hajam. Garnier hajerősítőt használok de semmire se jo. Vékonyszálú, gyenge, nem tart semmit. Kicsit hullik is. Melyik az a sampon ami nem cseszi el a hajt, jo lessz tőle és szép?

Figyelt kérdés
Használtam még Rougj Hair Aktive sampont de nem az igazi Ajánljatok valami egyszerüt, drogériába is kaphatot és jot SEGYTSÉG:(
2011. szept. 30. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Avon demage repair balzsam, nem kapható drogériákban, de nekem nagyon bevált.

Avon daily shine hajvégápoló, ugyan úgy jó, mint a fenti.

Bánfi sampon, hajszesz, nekem beváltak.

Got 2b straight on! hővédő, bár nem szárítom hajszárítóvan a sörényem, de mindig fújok rá, hogy a nap ne károsítsa, stb :)

2011. okt. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a Wella Pro Series volumennövelője feldobja az én kevés, vékonyszálú hajamat is, tuti neked is segít :) vagy még jó a Schauma sötétzöld színűje, most nem jut eszembe a neve.
2011. okt. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

megmondom őszintén:sosem szerettem a tömeggyártással készült termékeket. amúgy mindenkinek a haja különböző, szal nem feltétlen fog neked beválni az, ami nekem is.

de! lehetséges, úgyhogy adok egy linket egy otthon elkészíthető samponhoz: http://www.youtube.com/watch?v=0uh6RotBOys&feature=results_v.. remélem beválik :))

2012. márc. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más jön be...én most írhatom neked, hogy én amióta megtaláltam a nekem való sampont, azóta arra esküszök...ez pedig a Gliss Kur keratin komplexel, 7 olajjal sampon, nekem arra a problémára, amire kellett megfelet, tehát én ajánlom a Gliss Kurt, de lehet neked nem jön be.

[link]

Itt nézz körbe esetleg.

2012. ápr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A baba sampon.

aztán lehetnek okai, amit meg kell szüntetni keress rá erre a blog fejezetre,

3. Figyeljetek oda a kamaszokra!!-- Egészségünk megőrzése.

2014. jan. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Egyet értek a Bánfi sampon és hajszesszel. Ettől gyorsabban nőhet a hajad, de ettől főleg dúsabb lesz. Emellett használj ricinus olajat. Ez megint csak jó a haj erősítésére, de serkenti a haj növekedését és fényesebbé teszi. Ráadásul drogériákban és gyógyszertárakban is megkaphatod pár száz forintért. De használhatsz csalán teát is mert az is erősíti, fényesíti a gyenge szálú hajat, sőt a zsírosodást is gátolja. De kipróbálhatod a tormás citromos cuccot is: hámozd mg majd reszelj le egy kisebb szál tormát, majd keverd össze egy citromnak a levével. Ezután ezt dörzsöld a hajadba és hagyd hatni 20 percig ezt követően mosd le alaposan samponnal és langyos vízzel. És ha igazán egészséges hajat szeretnél akkor nem meleg, hanem langyos vízzel moss hajat mert ezt jobban "szereti" . Kerüld a hajszárítót mert az roncsolja a hajadat. Ezek mellett érdemes kipróbálnod a balzsamos pakolást, bármien hajbalzsam megteszi: kend fel a hajadra jó vastagon, majd csavard így be a hajadat egy törülközőbe. Ez azért kell hogy a törülköző megtartsa a hőt a fejednél és így a balzsam hatékonyabb lesz. 20 perc után öblítsd le alaposan. Ha ezek mellett döntesz, meglátod hogy egy hónap után gyönyörű hajad lesz. Remélem tudtam segíteni, nekem bevált.
2015. júl. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!