Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most akkor mi ezekről az igazság?

Most akkor mi ezekről az igazság?

Figyelt kérdés

A ricinusolaj használ vagy árt? A Panthenol tényleg jó a hajra? A B vitamin tényleg növeli az étvágyat? A kamillás

öblögetés tényleg szőkít?


Már annyi mindent olvastam ezekről, van, aki azt mondja, hogy jó, egy másik meg megcáfolja. Van, aki tényleg tudja ezt? Vagy egyénfüggő, hogy kinek mi válik be?



2011. okt. 31. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
utolsó kettőről tudok nyilatkozni. én nem lehettem éhesebb a B vitamintól, de a hajam sem lett világosabb a kamillától :D elvileg az alapból szőke hajon világosít 1-2 árnyalatot, de nem tudom, mert barna vagyok.
2011. okt. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
* lettem
2011. okt. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hümi ***** válasza:
a ricinusolaj szerintem tuti h használ, legalábbis én mindenhol csak ezt láttam vagy hallottam..a Panthenolról nem tudok semmit..a vitaminok nem növelték az étvágyam, és a kamillás hajöblítgetéstől nem lettem szőke, max. van egy kis vöröses árnyalata normál fényviszonyoknál de ennyi :D
2011. okt. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hümi ***** válasza:
amúgy én is barna vagyok..
2011. okt. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kamilla sajnos nem használ. Természetes szőke hajam van, és nem csinált vele semmit. Ami szépen kivilágosította, az a Nivea szőke sampon.
2011. okt. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!