Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a hajápolós samponokrol, krémekről?

Figyelt kérdés

tönkrement kb a hajam. 12éves koromban kezdtem el festeni. elsőnek vörös, majd fekete, utána 2-3 évig szőke, sötétbarna, majd most fekete... 1-2 havonta festem. de a szőkét volt amikor szívtam magamnak szőkítőporral(max3x szőkítőporoztam).

szétégett, sz.rrá tört a hajam, és fodrászhoz is hiába jártam, a vége igy is ugy is letört.Továbbá kisebesedett már a fejbőröm.. most vettem 3féle sampont.vettem egy Garnier sampont,ilyen mentás, korpás hajra, vettem ezen kívűl még egy Balea sampont(hidratáló-száraz, és igénybevett hajra)

meg egy Balea hidratáló hajápoló tejet, amit hajmosás után, vizes hajra kell felkenni(belemaszírozni, és nemszükséges leöbliteni)

képek:

[link]


[link]


[link]


a baleás samponrol nemtaláltam nagyobb képet:/

de a lényeg, ti használtátok már ezeket? mi a véleményetek, tapasztalatotok ezekről?


2011. aug. 7. 19:42
 1/8 anonim válasza:

én nem festem a hajam,de az enyém is tönkre ment a hajvasalástól :/

hajvégápolókat használok,balzsamokat,de nem sokat segítenek

szerintem növeszd le a festéket és ne festesd többet

egészséges haj fog kinőni utána :)

2011. aug. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szegény:S na akkor állj le a festéssel. ha fekete, akkor fekete(de igaziból sötétbarna!!!)hennával is ugyanezt éred el, ezentúl azt használd. gondolom rohadt rövidre nem akarok levágatni, ezért várj, míg nő, levágatsz kicsit, megint nő, megint vágatsz, míg helyre nem jön. ez több év, de ez a megoldás. hogy tűrhetőbb legyen addigis, a baleásról azt tudom mondani, hogy én göndör hajra valót használtam és az nagyon jó volt, valszeg ez is jó lesz. én azt mondanám, hogy kérastase, attól viszonylag normálisak nézne ki még ilyen sérülten is, de az rohadt drága, így a legfontosabb, hogy minél több TERMÉSZETES dolgot használj. bánfi hajszesz(esetleg sampon-balzsam)placentás hajápoló, kókuszolaj, ricinusolaj, zsályafőzet, többféle gyógynövény főzete is biztos, h jó, olvass utána. tényleg sajnállak, de válts hennára, hidd el, még a sötétbarnától is fekete lesz, tapasztalat.
2011. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok. ja, NE vasald, ne göndörítsd, ne daueroltass, ne hajszárítózz, vagy ha mégis, akkor távolról és hideg levegővel! a jó féső is fontos
2011. aug. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

most kb ekkora a hajam:

[link]


és csütörtökön vágatom ennél picit hosszabbra.. de ugyanilyen fazon lesz:

[link]

[link]

szóval hátul rövidebb lesz mint elől.. ez is annyiból jó, mert hátul jobban ég, mint elől..jobban töredezik, stb..

vasalást már visszafogtam... heti egyszer, vagy kétszer vasalom... régebben naponta vasaltam, sőt volt, amikor napi 2x..már egy éve nem hajszárítózom, daueroltatni nem szoktam egyáltalán...fésűből melyik a jobb?:D mert nem hajkefét használok, hanem hasonlót, mint ez:


[link]

2011. aug. 7. 21:30
 5/8 anonim ***** válasza:

értem, hát sok sikert, a haj biztos jól fog állni, de akkor kérj a fodrászpdtól is tanácsokat!

a fésűből a fa fogú vagy termésezte sörtéjű a jó

2011. aug. 9. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
na milyen lett a hajad? jól áll?
2011. aug. 19. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát elba.ta a hajam a fodrász:D majd belenől és jobban fog kinézni
2011. aug. 19. 20:58
 8/8 A kérdező kommentje:
csak már megint hátul néha "megjelenik" az égés, pedig azt levágta, és nem is festettem hajat azóta. és heti 3-4 szer vasalom
2011. aug. 19. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!