Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a praktikák az otthoni...

Mik a praktikák az otthoni hajnövesztésre? (Egyszerű kellékeket kérek)

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne vágd le:) Ha nagyon törik a vége, akkor érdemes felfogni. A haj növekedését nem igazán lehet gyorsítani. Egy ideig szedtem Forcapil kapszulát, az használt, viszont az arra jó, hogy a hajhullást megállítsa, és új szálak nőjenek.

Kellékek, praktikák nincsenek. Egyén függő, hogy kinek milyen gyorsan nő a haja.

2011. okt. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első hozzászólást kiegészíteném, hogy azért lehet gyorsítani a hajnövekedést. Én pl. bánfi hajszeszt használok (eredetileg hajhullásra) de észrevettem, hogy sokkal gyorsabban nő tőle a hajam, és sokkal dúsabb is. Szerintem próbáld ki!
2011. nov. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2011. nov. 1. 11:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Ricinusolajat érdemes használni.A hajtöveket be kell masszírozni vele és néhány óra múlva (3,4,de akár egész éjjel is rajtad maradhat) lemosni.Pár hónap múlva látványos a változást.
2012. aug. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Valahol olvastam, hogy a sörélesztő kapszula is gyorsítja, gondoltam kipróbálom... 3 hónapig szedtem, azt nem tudom, hogy gyorsabban nőtt e a hajam, de a hasam állandóan fel volt puffadva :D

Amúgy a ricinus olajat nem nagyon nehéz kimosni? Én csak ezért félek kipróbálni, egyébként kókuszolajat használok a hajamra, mert göndör, és nagyon száraz a vége.

2012. aug. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!