Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy hozzam rendbe a karom a...

Hogy hozzam rendbe a karom a holnapi randira?

Figyelt kérdés
Pár perce epiláltam le a karom mert holnap randim lesz, de rengeteg piros pötty jelent meg...:S:S Ezek milyen gyorsan tűnnek el, kell aggódnom a holnap miatt? Vagy milyen módszerrel tűntethetem el a pirosságot?
2009. máj. 5. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem reggelre mindig eltűnik. Mivel frissen epiláltad természetesek a pöttyök. Ha mégse tűnne el, akkor marad egy könnyed hosszú ujjú felső.
2009. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nemakarlak megijeszteni de nekem 1 hétig olyan volt
2009. máj. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Miután leepilálod mindig kipirosodik, de ne aggódj! Nekem is eltűnik mindig másnapra! Kend be testápolóval, az segít rajta, megnyugtatja a bőrt! Zuhanyzás után a legérdemesebb epilálni, mert akkor a bőr fel van puhulva és kevésébe pirosodik ki utána! :)
2009. máj. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
felesleges szerintem testápoló, vagyis nekem nem jött be.hintőpor a legjobb mivel gyulladáscsökkentő.
2009. máj. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

elfog tunni!

de hasznalj valami hinto port vagy nyugtato testapolot..

ezek csak az irritacio miatt jottek ki mert kitepte az apilalo a szortuszokbol a szorszalakat..es felsertette kicsit a bort :P

pusz`

2009. máj. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Max kamillás hntőport használj mert testápolókban lévő illatanyag irritálhatja (ha esetleg érzékeny a bőröd, mondjuk epilálás után eléggé az) és még pirosabb lesz.
2009. máj. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én így csinálom: Lefürdök, utána alapos törölközés és hintőpor. Ezután epilálás és testápoló. Reggelre mindig eltűnik. De ha csak simán csinálom, akkor is!
2009. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
54%
te a karodat epilalod?
2009. máj. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A pirosság pár óra altt elmúlik...de ha nagyon sürgős a VEET szőrbenövés elleni krém nagyon jó...egyedül a szőrbenővésre nem hatásos, de szinte mindenféle pirosságot elmúlaszt...
2009. máj. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!