Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valakinek sikerült visszanöves...

Valakinek sikerült visszanöveszteni ott a haját, ahol kihullott?

Figyelt kérdés

Nekem a halántékom fölött 2 oldalt teljesen felkopott a hajam, meg alapból is ritkul...


Már annyi mindent kipróbáltam, de idáig semmi nem használt... :(

-Fejbőr oxigenizáló

-Bánfi hajszesz

-Koffeines hajszesz

-Ricinus olaj

-Vitaminos hajpakolás


Tudtok valamit ajánlani??


Olvastam egy cikket, miszerint van egy új eljárás. A pácienstől vért vesznek és a vérébe szárított-őrölt disznóhólyagot tesznek, majd visszafecskendezik a fejbőrbe. Ettől a már nem működő hajhagymák is "beindulnak". De sehol nem találom, hogy hol csinálnak ilyet és mennyiért. Lehet még csak külföldön elérhető ez a kezelés... Erről esetleg tud valaki valamit??


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2011. nov. 1. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. nov. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem keress fel egy haj plasztikást,hát ha ő tud neked mondani vmit.
2011. nov. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: Ezt a cikket én is megtaláltam, de itt sincs írva, hogy végeznek-e már Magyarországon is ilyet és hogy hol... :(
2011. nov. 1. 13:27
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

szerintem meg első lépésként keress fel egy orvost, aki elküld egy teljes kivizsgálásra, hogy megtudják, mitől hullott ki egyáltalán a hajad

ha ez megvan, utána lehet a megoldásokon gondolkodni

2011. nov. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Regisztrálj be az orvostudakozo.hu-ra és ott kérdezd meg egy orvostól. :) Segíteni fog.
2011. nov. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom aktuális-e még a kérdésed,de mi a Varga hajcseppekre esküszünk. A párom évek óta kopasz, használja egy pár hete a cseppeket és már pelyhedzik a buksija. A cég 100%-os pénzvisszafizetési garanciát vállal így ha nem nő meg a hajad akkor sem vesztettél semmit.

Mindeképpen írj,hogy használt-e.

2011. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!