Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vidéki, kisvárosi műkörmösnél...

Vidéki, kisvárosi műkörmösnél mennyibe szokott kerülni a manikűr, gél lakkozás, épített zselé, épített porcelán műköröm?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Hát elég változó.. sokmindentől függ de leírom, hogy ez én körmösöm mit mennyiért csinál :)


Manikűr: 1400

Épített zselé: 3200

Épített porcelán: 3900

Gél lakkzás alatt nemtudom hogy pontosan mit értesz de gondolom azt amikor a saját körmödre ráhúz egy réteg zselét és arra lakkoz :D .. Az nála 1800

2011. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jól írta az előző válaszadó, mert mindenütt eltérő.

Nálam a manikűr 800.-, épített/tippes zselé/porcelán 2900.-, töltése ugyanennyi, gél lakkozás 1300.-

2011. nov. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló! Megkérdezhetem, Te városban, vagy falun dolgozol? Tip-es műkörömmel, vagy építettel dolgozol? Ha extrémebb a díszítés, akkor is ugyanannyit kérsz? Ha leszedést kérnek, annak mennyi az ára?
2011. nov. 2. 21:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Nyíregyháza és környékén dolgozom, házhoz járóként. Leszedés manikűrrel 1200.-, man. nélkül 800.-
2011. nov. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem írni, hogy alkalmazom mindkét technikát, de a tippet csak akkor, ha tényleg nagyon problémás a köröm. Az én vendégeim jobban szeretik az építettet, és személy szerint én is :)

Pl. van egy vendégem, akinek szinte nulla körme volt, úgy lerágta. Mondta, hogy eddig mindenki elküldte, mert nem vállalták. Épített zselét szeretett volna, és mondtam neki, hogy rakjunk inkább épített porcit - a tippet mindenféleképp el akarta kerülni. Beleegyezett, igaz, 3 hét után visszajött, hogy levegős, ekkor összereszeltem neki, és rá 2 hétre jött töltetni. Még egyszer volt neki porci, és csak utána váltottunk vissza zselére, de nagyon hálás volt nekem, amiért megnőtt a körme, meg hogy elvállaltam az eredeti állapotában :D

2011. nov. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!