Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jól áll a fiuknak a hosszú...

Jól áll a fiuknak a hosszú haj? Csajok nektek tetszik?

Figyelt kérdés
nekem pl. Hátrafogott hajam van, nem nagyon göndör, de vastag és dús.
2011. nov. 2. 10:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha íllik az arcodhoz és az egyéniségedhez,akkor jól néz ki.Az én páromnak is hosszú haja volt,amikor megismertem.Mindketten nagyon fiatalok voltunk,én 16,ő 18.Akkor még nagy rockerek voltunk és én szó szerint elolvadtam,a hosszú hajú pasiktól.Neki is nagyon szép egészséges haja volt,de azóta a munkája miatt sajnos le kellett vágni.

Sok nő azt mondja,hogy a hosszú haj egyáltalán nem férfias,de ez szerintem nem igaz.Ha valakinek ápolt,egészséges haja van és illik az egyéniségéhez,akkor igenis lehet férfias.Szóval nekem tetszik! :)

2011. nov. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Van akinek jól áll. Egy mackós pasinak akinek van valami szakálla tehát nem olyan mint egy csövesnek hanem normálisan fazonra vágott, azok nagyon bejönnek.
2011. nov. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy jó. Én már csak azokat a pasikat nézem meg az utcán, akinek kicsit hosszabb a haja. Bár a nagyon hosszú rocker fazon hátulról nézve már szinte nőies, az nem jön be, de a kb vállig érő, ápolt, fazonra nyírt, esetleg kócos fazon nagyon szexi. A férjemnek is vállig érő, sötét, hullámos haja van, sokan irigylik érte :-)
2011. nov. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
hát jó így hallani, mert engem állandóan cikiznek hogy nemjó. De nem érdekel. Vannak aki mondják hogy milyen jó a hajam, meg minden.
2011. nov. 2. 10:41
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj azzal, hogy mások mit mondanak, irigykednek, mert mersz egyéniség lenni. Ha beállnál a sorba a sok "egyenfejű" "apróhajú" unalombagázsba, akkor megnyugodna a kis lelkük.
2011. nov. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
=) így igaz.
2011. nov. 2. 11:11
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy fél éve még fenék alá érő hosszú hajam volt. Ebből adódóan mindig is vonzottak a hosszú hajú fiúk. Ez az egyik gyengém. :)


24/n

2011. nov. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Ha illik az arcához, akkor nagyon is. :) Kivéve a túl hosszú haj, amit fenteikben már említettek.
2011. nov. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
kb ilyen volt, csak dús, és barna. De vissza vágattam belőle mert a vége töredezett.
2011. nov. 2. 14:01
 10/18 A kérdező kommentje:

ops. Itt a link:


media.nu.nl/m/m1ayx5vj85y1.jpg

2011. nov. 2. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!