Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A legtöbb hosszú hajú EMO...

A legtöbb hosszú hajú EMO feeliges 14-15 éves fiuknak miért nem szőrös se a lába se a karja? Nem borotválja meg semmi csak nem szőrös neki. Szerintetek az jobb, ha csak egy pár pihe van rajta, és nem dzsumbuj szőr?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Mert ők tulajdonképpen lányok.
2010. ápr. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Mért lenne jobb ha csak "pihe" lenne rajta? Szerinted szeretjük a csibéket? Egy pasinak legyen szőrös a lába, karja és NE LEGYEN EMO-S, mert az nem pasi.
2010. ápr. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

14-15 éves gyerekek még, épp csak szőrösödni kezdenek.

Emoval nincs összefüggésben, normál kölykök közt is sok ilyen szőrtelen van.

És igen, szerintem jobb mint a dzsungelhősök.

2010. ápr. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
14-15 éves emo-s kisfiúk még el sem kezdtek szőrösödni..:))
2010. ápr. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem a szőrös kéz-láb sokkal szexibb egy pasin..egy pasin. de nem egy kisfiún. mert akár megharagszol akár nem (persze ha te is 14 év körüli vagy), azok még gyerekek, és természetes h nem nagyon szőrösödnek..
2010. ápr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lábának már 10-12 évesen elég szőrösnek kellene lennie, ha nem az nyilván egy lánnyal van dolgunk, vagy esetleg egy undoritó homo-boyyal
2010. máj. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

9:50 es hozzászóló, ez nagy tévedés...

az egyik ismerősöm is "emos" (15 éves) és elég sűrűn van a szőr a kezén....

2010. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MrQ válasza:
14 évesen elég változó h ki szőrös és ki nem! Én elég szőrös vagyok de az egyik osztálytársam pedig éppen alig! SZerintem ez attól függ h milyen színű a haja! Nekem barna így a pl a lábamon a szőr is barna de a haverom meg szőke és ha még szőrös is lenne akkor sem látszana rajta!
2010. aug. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!