Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenítő krém? Használt...

Szőrtelenítő krém? Használt valaki?

Figyelt kérdés
Pontosan az érdekelne, hogy hatásos-e illetve mennyi ideig, mennyibe került és bántja-e az érzékeny bőrt?
2011. nov. 2. 20:05
 1/6 A kérdező kommentje:
És itt olyan krémre gondolok, ami viszonylag sokáig eltünteti a szőröket.
2011. nov. 2. 20:06
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez attól függ h mennyi szőrt akarsz eltüntetni na meg honnan. nekem nem volt sok a lábamon de nem ért semmit,az epillátor elsőnek kicsit fájt,de már 3 használt után sokkal jobb.
2011. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én a gyantázásra szavazok. a szőrtelenítő krém kb. annyit ér, mint a borotva.
2011. nov. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szőrtelenítő krémek olyan 600-1200ft-ig vannak. Én egy közepes árkategóriába tartozót használok,(opilca) nagyon érzékeny bőrre, olyan 5-6 napig tart, de ez mindenkinél változó. Erről tudni kell, hogy kémiai cucc, feloldja a szőrszálakat, a használat után 1 napig nem ajánlatos napra, szoláriumba menni. Többféle van minden bőrtípusra, a használata egyszerű(alig 20 perc az egész), de akkor érdemes csinálni, ha egyedül vagy otthon, mert borzalmas büdös. Mielőtt felkennéd az egészet, mindenképp csinálj tesztet(kend fel egy kis bőrfelületre és várj 6-7 órát, hogy nem vált e ki nálad bőrirritációt). Van, ami kifejezetten arcra, lábakra és bikinivonalra használható. Remélem tudtam segíteni.:)
2011. nov. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2011. nov. 2. 20:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Első használatkor működött lábon, bikinivonalon, hónaljon és karon is. Ez volt kb 4-5 éve. Azóta nem nyúltam szőrtelenítőkrémhez, mert másodszorra már semmit nem ér. Ha túl sokáig hagyod rajta égeti a bőrt, nem szabad vele napozni és alapvetően természetellenes dolog, hogy vegyszerrel kend a bőrőd. Epilálni is epiláltam egy ideig, de szörnyen sokáig tart megcsinálni, három-négy nap után már látszik (erős, sötétbarna szőrnél) és egy hetet kell várni, mire megnő annyira, hogy újra csináld, addig meg ocsmány. A gyanta nekem megint nem tart tovább egy hétnél, 8 napnál és megint várni kell vagy egy hetet mire újra lehet csinálni, plusz otthon képtelenség, mert iszonyú macera és le se szedi a bolti gyanta, kéthetente fizetni 3000 forintot a kozmetikusnak meg kissé luxus és arról még nem is beszéltem, hogy ott ülök egy órát. Szóval én a borotvára esküszöm. Igaz, hogy két-három naponta meg kell csinálni, de 10 perc a zuhany alatt és már vannak Shower and Shave tusfürdők.

18/L

2011. nov. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!