Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Éjszaka is viseltek...

Csajok! Éjszaka is viseltek melltartót? Attól feszebb lesz a cicitek, vagy nem? Nektek lógnak a cicijeitek, vagy állnak? Kort és nemet írjatok!

Figyelt kérdés
Kedvesem szinte minden éjszaka viseli, és nem szeretném, ha a mellei lógnának.
2011. nov. 2. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka minek melltartó????
2011. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
éjszaka melltartó??? én még otthon is le szoktam venni...
2011. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Sose hordtam, kényelmetlen. Szerintem mindenképp előnyösebb ha anélkül alszik! (Nem ettől fog lógni) de jobb érzés szabadon lenni, természetesen, ha leszoktatod róla;-). 23L
2011. nov. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A kedvesednek melltartó ellenére is előbb-utóbb megereszkednek majd a mellei, hacsak nem megy sebészkés alá.

Éjszakára amúgy mi a fenének melltartó? Ami amúgy is rohadt kényelmetlen dolog.

2011. nov. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy melltartó nélkül alszok, mert tényleg kényelmetlen. Már 13éves korom óta hordok melltartó, de elejétől kezdve éjszakára leveszem. Nem is ereszkedtek meg ez miatt, hanem most, hogy állapotos vagyok, hitelen megnőtt 3számmal és egy kicsit megereszkedtek. De ezen lehet mellizomgyakorlatokkal segíteni...
2011. nov. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

dehogyis! ahogy a suliból hazaérek,az első dolgom az,hogy leveszem a farmert és a melltartót...ki se bírnám,ha úgy kéne aludni xD


amúgy a nővéremet megkérdeztem,és szerinte ha nem hordunk melltartót,a mellünk a saját súlya miatt nem bírja el magát vagy mi és attól fog lógni,DE! ha valakin mindig melltartó van,attól is megereszkednek azok az izmok vagy mi...és akkor is lógni fog egy idő után


13l

2011. nov. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Abszolút nem egészséges és éjszaka, fekvő helyzetben mégis mitől lógna? Nincs funkciója.
2011. nov. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Éjszaka nem tud lógni a melle. És elvileg éppen attól kezd lógni a mell, ha sokat hordja a melltartót, mert a tartóizmok működésére más nincs szükség.

Ettől függetlenül ha nem hord melltartót is elkezdenek megereszkedni a mellek egy idő után, genetika és méret kérdése, hogy mikor. Ugye a nagyobb mellet a súlya előbb lehúzza.

Már csak azért sem jó éjszaka, mert a merevítős és push up melltartók nyomnak, ami egészségtelen, bár lehet, hogy ezzel csak anyáink riogatnak.

Én nappal mindig hordok melltartót, mert iszonyatosan zavarna, ha nem hordanék, otthon se szeretek lenni, még anyám meg a húgom előtt se melltartó nélkül. Egyszerűen kényelmetlenül érzem magam. Aludni viszont képtelen lennék melltartóban.

Egyébként a mell addig "áll", amíg fejlődésben van, onnantól kezdve elindul a "lógás" útján.

Amúgy ezt az egészet a kedveseddel kellene megbeszélned, fórumon érdeklődni, amiért aggódsz, hogy a barátnőd mellei esetleg lógni fognak... nos hogy is mondjam... ha én ezt megtudnám, repülnél.


18/L

2011. nov. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
este nem L/14
2011. nov. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hogy lehetnek lányok ennyire buták ebben a témában...


A melltartótól nem lesz a mell sem feszesebb, sem lógósabb. Este nincs értelme a melltartó használatának, hisz a mell a gravitáció miatt ereszkedik meg, este meg ugyebár fekszik az ember.


És mivel a mell zsírszövetből áll, semmilyen gyakorlat nem segít rajta.

24/L

2011. nov. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!