Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha masszíroztatni megyek...

Ha masszíroztatni megyek teljesen le kell vetkőzni, bugyit melltartót is? A törölközőt is le kell venni mikor elkezdi?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 23:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
anya masszőr és nála csak a melltartót kell levenni, bugyi az marad. de a melledet azt fogja látni mert a nőknél van vmi mellmasszázs is XDDD
2010. júl. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen masszázsra mész. Egyébként a bugyi az maradni szokott, de mellmasszázs nincs, ha nem akarod (megjegyzem, hogy én még nem voltam olyan masszőrnél, aki a melleimet is meg akarta volna masszírozni).
2010. júl. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
nah, mondjuk az is igaz, hogy anya gyógymasszőr.. szal lehet azért van xD
2010. júl. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly voltam masszőrnél. Melltartót le kellett venni de a bugyit nem. A masszőrnek az a dolga, és rengeteg embert megmaszíroz, ne feszélyezd magad.
2010. júl. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jó de egy idegen férfi előtt szégyenlős vagyok, meg egy idegen nő előtt is de az már másabb
2010. júl. 5. 00:25
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan, mintha fürdőruhában (bikiniben) lennél...


Max feküdj fel az ágyra melltartóban aztán kapcsold ki és vedd le vagy hagyd úgy magad alatt. Akkor a hátadat meg tudja masszírozni.

2010. júl. 5. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én személyesen vagyok gyógymasszőr, nem az anyukám. :-) És férfi vagyok. Attól függ a dolog, hogy mit szeretnél masszíroztatni. Ha csak egy sima hátmasszázsról van szó, akkor nagyon sok nőt masszíroztam már úgy, hogy nem láttam a mellüket: ilyenkor melltartóban hasra fekszel, én pedig kikapcsolom és segítek kibújni. A végén vagy visszasegítem a melltartót, vagy kimegyek kezet mosni, amíg felöltözöl.


Mellmasszázs semmiképpen nincs automatikusan, sem férfiaknál, sem nőknél, sem férfi, sem női masszőrnél. Az külön megbeszélés tárgya lehet. A tankünyvi gyógymasszázsban nincs is mellmasszázs, csak mellkas, amikor a mellek alatt-fölött-között dolgozunk, de sok szempontból egészséges és hasznos lehet a mellmasszázs is, külön kérésre.


A nadrágodat célszerű levenni, mert akkor a bugyi kicsit lejjebb tolásával a keresztcsonthoz is hozzáfér a masszőr, és az eléggé hozzátartozik egy hátmasszázshoz, egészségi szempontból is, meg nagyon jóleső érzés is.


Nagyon kevés olyan masszázs van, ahol feltétlenül meg kell szabadulni a melltartótól, de általában érdemes, mert sokkal teljesebb masszázst kaphatsz (mindenféle tapizás meg nézelődés nélkül). Szégyellősködni egy masszőrnél nem érdemes, de éppenséggel megteheted, ha akarod, amíg te fizetsz, addig annak kell lennie, amit te akarsz. A masszőr legfeljebb elmondja a véleményét.


Ha például hozzám eljössz, akkor előtte mindenképpen megbeszéljük, mi fog történni, mi a panaszod, mit szeretnél, mit engedsz. Előzetes beszélgetés nélkül amúgy sem szabad masszírozni, mert tisztázni kell a kontraindikációkat. De tudok neked csinálni thai masszázst is, amihez egyáltalán nem kell levetkőzni, ruhában végezzük, és talán segít közelebb kerülni a masszázshoz vagy a masszőrhöz és feloldódni.

2010. júl. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Még az előző vagyok: ha teljes testmasszázst akarsz, akkor lehet olyant csinálni, hogy először a lábakat csináljuk meg, aztán hason fekve lejjebb tolod a bugyit, és biztos lehetsz belőle, hogy a lényegből semmi nem fog kilátszani. Hanyattfekve pedig fent van a bugyi. Közben van körülöttem egy csomó törülköző, és folyamatosan betakarlak (a nem kezelt részeket szégyellősségtől függetlenül is illik, bár most elég jó meleg van).


Én egyébként ha masszőrhöz megyek, mindig meztelenre vetkőzöm, mert akkor tud rendesen hozzáférni mindenhez, és akkor érzem szabadnak magam. (Női masszőröm van.) De ez ne vezessen félre, attól ez még szakszerű gyógymasszázs, a gyógymasszőrök többsége mást nem is vállal. Én azt hiszem, hogy nincs az ember saját testénél természetesebb dolog, és nincs rajta semmi szégyellnivalónk.

2010. júl. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak a sima masszőrről érdeklődtem. Az utolsónak hogy nem mindenki így fogja fel mint te.
2010. júl. 5. 14:10
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A gyógymasszőr tud "sima masszázst" is végezni, nemcsak betegek járnak hozzánk. :-)
2010. júl. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!